Informacje6 lutego 2008, 00:00,

ZIMA W MIEŚCIE ferie na pływalni w GOSiR PIASECZNO

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was, że GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Piaseczno. GOSiR Piaseczno na swojej stronie www.gosir-piaseczno.pl poinformował, że przygotowana została specjalna oferta na pływalni. W okresie od 11 do 22 lutego 2008 roku, młodzież szkolna gminy Piaseczno, w okresie ferii zimowych płaci za bilet wejściowy tylko 3 zł/h (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej).

BASEN GOSiR PIASECZNO
kliknij, aby powiększyć zdjęcie basenu w Piasecznie

Dzieci do lat 7 oraz osoby z I stopniem niepełnosprawności zapraszają bezpłatnie (opiekunowie według cennika). W związku z akcją ZIMA W MIEŚCIE, GOSiR w Piasecznie organizuje bezpłatną naukę pływania. W godzinach: 8:00-8:40 nauka pływania dla młodzieży w wieku 11-16 lat; 8:45-9:25 doskonalenie pływania dla młodzieży w wieku 11-16 lat; 9:30-10:10 nauka pływania dla dzieci w wieku 7-10 lat; 10:15-10:55 doskonalenie pływania dla dzieci w wieku 7-10 lat. W trakcie zajęć obowiązuje opłata za wejście 3 zł/h. Ratownicy pływalni uprawnieni są do przeprowadzania egzaminów i wydawania kart pływackich. Zapraszamy na basen GOSiR Piaseczno.

Informacja powiązana tematycznie: ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno. Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy dzieci i młodzież, na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje6 lutego 2008, 00:00,

Szósta Wyprzedaż Garażowa w Tomicach - zaproszenie

W najbliższą sobotę oraz niedzielę 9 i 10 lutego 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 16:00 w Tomicach (gmina Góra Kalwaria), odbędzie się 6 wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych wykonywanych ręcznie, wyrobów ogrodowych i doniczek, ozdób Walentynkowych oraz dekoracji Wielkanocnych. Będzie to szósta z serii naszych wyprzedaży garażowych i pierwszy raz w zadaszonym lokalu. Miejsce wyprzedaży garażowej: Budynek Domu Aukcyjnego HESS; Tomice gm. Góra Kalwaria, przy zbiegu ul. Brzozowej i Sosnowej. Zobacz położenie na mapie:

Wyprzedaż garażowa - Tomice koło Góry Kalwarii, przy zbiegu ulic Sosnowej i Brzozowej

DONICZKI: W asortymencie ceramiki znajda Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych. Przedział cenowy kształtuje się od 1zł do 120zł.

WYROBY OGRODOWE: Figurki są wykonywane w 100% ręcznie z wysokiej jakości surowców (nie są to figurki gipsowe ani gliniane). Figurki malowane są ręcznie ekologicznymi farbami. Oczka na figurkach malowane są w 3 etapach. W szerokiej gamie wyrobów ogrodowych znajdą Państwo: jeże, żaby, żółwie, pszczoły, gnomy, grzybki, dżdżownice, biedronki itp. w przedziale cenowym 3zł - 40zł (w zależności od gatunku).

WYROBY DEKORACYJNE WALENTYNKIWIELKANOC 2008: Wybierając upominek, szczególnie dla osoby bliskiej naszemu sercu. Pragniemy, aby był on niepowtarzalny, wyjątkowy, niezapomniany. Niestety często w gąszczu codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach czy rocznicy. U nas znajda Państwo mnóstwo unikatowych wysokiej jakości wyrobów - gwarantujemy niepowtarzalność w 100% ręcznie wykonanego wyrobu. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ceramicznych: mis, wazonów, butli, kominków zapachowych, flakonów, tac, kielichów, świeczników, popielniczek etc.

Zdjęcie z wyprzedaży garażowej z maja 2007
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Podobnie jak na poprzednich wyprzedażach proponujemy wyroby od 1zł. Przewidywana ilość wyrobów to około 2500 sztuk. Na 6tej wyprzedaży poza znanymi już doniczkami, oraz figurkami pojawi się mnóstwo ozdób Walentynkowych i Wielkanocnych. Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń: 0506 504 833 lub napisz na adres mailowy: kasiahendren@hotmail.com Przyłącz się do rozmowy na temat wyprzedaży garażowych na naszym prywatnym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w wątku tematycznym: wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych.
autor/źródło: Kasia Hendren - organizatorka wyprzedaży garażowych w Tomicach