Informacje8 grudnia 2018, 12:00,

Zima i bałwanek Franek -Teatr Kop wystąpi w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 grudnia 2018 roku o godz. 13.00 w ramach Klubowego Teatrzyku zapraszamy na spektakl Teatru KOP pt.: Zima i bałwanek Franek. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu,  ul. Urocza 14 (II piętro). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Zima i bałwanek Franek w Józefosławiu

Zima i bałwanek Frrranek – nadchodzi Zima, a wraz z nią pojawia się bałwanek Frrranek. Bałwanek uczy się tańczyć zimowego walczyka na bal Pani Zimy, ale całkiem mu to nie wychodzi. Zima próbuje go bezskutecznie nauczyć kroków. W końcu stwierdza, że zamiast uczyć się tańczyć lepiej zacząć się przygotowywać do Świąt. Razem ubierają choinkę, przygotowują Wigilię, a potem witają Nowy Rok i bawią się na zabawie karnawałowej. Następnie oboje cieszą się z zimowych wakacji – ferii – w czasie których można miło spędzać czas na zabawach na śniegu – jazda na sankach, łyżwach, nartach… Dzieci poznają nazwy miesięcy i wydarzenia związane z tymi miesiącami, oraz uczestniczą w jednej z zimowych zabaw. Wersja podstawowa spektaklu kończy się nadejściem Wiosny, a bałwanek i Zima uciekają na biegun, by uniknąć nadchodzącego ciepła. Jest też wersja kończąca się wejściem postaci św. Mikołaja.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2018, 10:00,

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 i 9 grudnia 2018 roku o godz. 11.00 zapraszamy na Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową. Świętego Mikołaja podróżującego przez Laponię w saniach ciągniętych przez renifery widział każdy, ale jadącego z workiem prezentów przez Mazowsze wąskotorówką – to widok niecodzienny. W programie: przejażdżka na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno, spotkanie ze św. Mikołajem, wręczanie prezentów, ognisko na polanie w Runowie, catering, przejażdżki bryczką konną. Serdecznie zapraszamy.

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową

UWAGA: Prezenty przygotowują Rodzice i przekazują je organizatorowi wycieczki przed odjazdem pociągu. W przypadku pytań, organizatorzy proszą o kontakt z infolinią: 607-155-188.
Rezerwacja miejsc i zakup biletów: 8 grudnia i 9 grudnia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie