Informacje2 listopada 2012, 00:00,

ZIELONO MI - konkurs plastyczny sztukatorów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kultury w Zalesiu Górnym zachęca do udziału w konkursie plastycznym pt. Zielono mi, który odbędzie się w ramach Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym. Tematem pracy jest hasło Zielono mi rozumiane w dowolny sposób, wyrażone za pomocą środków plastycznych. Prace należy dostarczyć do 16 listopada, do Klubu Kultury przy ul. Jelonka 2. Szczegóły w załączonym regulaminie: zielono-mi.pdf

ZIELONO MI
autor/źródło: Agata Kamińska
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje30 października 2012, 00:00,

Festiwal W Dobrej Formie w Fitness Xpress


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fitness Xpress oraz Centrum Medyczne CMP zapraszają  na Festiwal w Dobrej Formie, który odbędzie się w dniach 12 - 19  listopada 2012 . Przez cały tydzień można będzie skorzystać z treningów obwodowych, zajęć fitness, konsultacji specjalistów, a także dokonać pomiarów ciała oraz badań.  Wszystko to pozwoli uczestniczkom dowiedzieć się jak utrzymać dobrą formę, zadbać o zdrowie i urodę. Celem festiwalu jest rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących ćwiczeń, zdrowej diety i przekonanie niezdecydowanych do aktywności fizycznej.

W programie również możliwość skorzystania z masaży relaksacyjnych i najnowszy hit – Facefitness, czyli ćwiczenia mięśni twarzy zapobiegające powstawaniu i zmniejszające już istniejące zmarszczki.

Partnerzy: Centrum Medyczne CMP oraz Portal www.powiat-piaseczynski.info

Serdecznie Zapraszamy!

Fitness Xpress
ul. Nowa 6
05-500 Stara Iwiczna
www.fitnessxpress.pl

 

Fitness Xpress

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie