Informacje4 czerwca 2017, 13:00,

ZIELONE ŚWIĄTKI W CISZYCY 2017

4 czerwca 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Zielone świątki w Ciszycy. Miejsce: Plac sołecki w Ciszycy. Zielone Świątki w Ciszycy to festyn rodzinny, łączący w sobie zabawę, obchody kościelnego święta, a także nawiązujący do ludowych obyczajów, kultywowanych kiedyś na nadwiślanych terenach. Tradycje Zielonych Świątek nad Wisłą są bowiem związane zarówno ze staropolskimi obrzędami, mającymi zapewnić urodzaj, jak i z unikalną kulturą Olędrów, którzy niegdyś zamieszkiwali dawne Urzecze. Piknik zapewni wspaniałą rodzinną zabawę i przybliży kulturę regionu. Rozpocznie go msza święta. Na scenie wystąpią różnorodni artyści, m.in. lokalne grupy taneczne i zespoły ludowe. Dzieci będą mogły wziąć udział w wielu grach i zabawach. Nie zabraknie również kiermaszu rękodzieła, regionalnych przysmaków, dmuchańców, grilla oraz zabawy tanecznej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bobi.

ZIELONE ŚWIĄTKI W CISZYCY 2017

Informacje5 czerwca 2017, 17:00,

Alicja w Krainie Dziwów - premiera Teatru STUU w Piasecznie

5 czerwca 2017 roku o godz. 19:00 zapraszamy na premierę Teatru STUU pn.: Alicja w Krainie Dziwów. Spektakl na podstawie powieści Lewis Carroll. Scenariusz, reżyseria Ewa Kłujszo. Oprawa muzyczna Ziemowit Kłujszo. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno.

ALICJA W KRAINIE DZIWÓW - PREMIERA TEATRU STUU