Informacje14 czerwca 2013, 00:00,

ZIBI zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na koncert ZIBIego, czyli 1/5 załogi Wyciągniętych z Mesy. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca 2013 roku, start o godzinie 21.15. Wstęp na koncert kosztuje 5 zł. Zibi to człowiek, który oprócz świetnego wokalu, umiejętności gry na gitarze, posiada dar rozbawienia publiczności. Zapraszamy!

Zibi Artur Zdanowicz

8Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam na koncert Zibi Solo Artura Zdanowicza.

Zibi Artur Zdanowicz
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 czerwca 2013, 00:00,

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W MYKWIE

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca 2013 roku o godz. 20.00. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W MYKWIE

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno