Informacje10 października 2016, 08:00,

Zgłoszenia na Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przed nami kolejna, już 9-ta edycja zaleskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej "Sztukatorzy". W tym roku harmonogram jest następujący: do dnia 21 października 2016, uczestnicy składają poprawnie wypełnione karty zgłoszenia. Będą one przyjmowane w następujący sposób: w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3 od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 18:00, e-mailem na adres: sztukatorzy@gmail.com oraz w miejscowej Szkole Podstawowej, gdzie będzie je przyjmować Pani Grażyna Babińska.

ZGŁOSZENIA NA FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM

W dniach 4-5 listopada 2016 r. odbędą się przesłuchania (w szczególnych przypadkach można ubiegać się o inny termin przesłuchania). Warsztaty zorganizowane będą w dniach 14 listopada – 2 grudnia 2016. Koncert finałowy odbędzie się w dniu 10 grudnia 2016 i będzie poprzedzony próbą generalną w dniu 9 grudnia (szczegółowe informacje będziemy podawać uczestnikom w trakcie przygotowań). Zapraszamy do udziału.  Regulamin festiwalu (.pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 października 2016, 18:00,

Wieczór autorski Gabrieli Kotas - Klub Klasy Kobiet w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 października 2016 roku w godz. 18:00-20:00 odbędzie się Klub Klasy Kobiet połączony z wieczorem autorskim Gabrieli Kotas, poetki, autorki tomiku pt. Pogodna dojrzałość. Miejsce: Przystanek Kultura, Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie (sala 39). Wstęp wolny.

WIECZÓR AUTORSKI GABRIELI KOTAS - KLUB KLASY KOBIET W PIASECZNIE

Pogodna dojrzałość przychodzi wtedy, kiedy życie po burzliwych i czasem niezbyt szczęśliwych splotach wydarzeń, nagle pokazuje swoją jasną stronę. Kiedy po rejsie na spienionym morzu, nagle ukazuje się spokojna przystań. Wtedy właśnie dojrzewa się do pogody i do tego, by z każdego dnia, z każdej godziny i z każdej minuty umieć się cieszyć i z podniesiona wysoko i dumnie głową patrzeć przed siebie. Z nadzieją i miłością: dojrzalosc-gabi.blogspot.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie