Informacje5 marca 2019, 19:00,

Zespół PKS TRIO - Wtorek Jazzowy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 marca 2019 roku o godz. 20.00 odbędzie się Wtorek Jazzowy, podczas którego wystąpi zespół PKS TRIO. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych. Serdecznie zapraszamy. 

Zespół PKS TRIO - Wtorek Jazzowy w Piasecznie

Pomysł powstania zespołu zrodził się w 2011 roku z inicjatywy Sebastiana Rucińskiego. PKS Trio to grupa trzech przyjaciół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, stworzyła nietypowe brzmienie, wypracowane kilkunastoletnią współpracą na polskiej scenie rozrywkowej i jazzowej. Skład grupy PKS Trio: Sebastian Ruciński – gitara, Przemysław Smaczny – perkusja, Kosma Kałamarz – bas.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 marca 2019, 13:00,

Zuzia w krainie czarów Teatr Kuffer - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 marca 2019 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Kuffer ze swoim spektaklem "Zuzia w krainie czarów". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cykl spektakli dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Bilety w cenie 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl, 519 388 690, 22 756 76 00 wew.18. Serdecznie zapraszamy.

Zuzia w krainie czarów Teatr Kuffer - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr Kuffer “Zuzia w krainie czarów” – mała, nieposłuszna dziewczynka postanawia nie iść do szkoły. Zasypia na zaczarowanej ławce, a ta przenosi ją do zaczarowanej krainy. Tam spotyka bajkowe postaci: robota, który lubi tańczyć, śpiewającego kowboja, krasnala, który ze starości wszystko zapomniał i musi pytać grzybka o radę, śmiesznego króla i jego rycerzy, dobrego smoka, i czarownicę, która chciałaby uwięzić Zuzię ale nie pozwalają jej na to dzieci. Pod wpływem spotkań i przygód, dziewczynka zaczyna rozumieć jak bardzo tęskni za domem i szkołą, która przecież… jest całkiem fajna. Postanawia, że będzie grzeczna. Wesołe piosenki, żywiołowa akcja i oczywiście interaktywny udział dzieci, które pomagają postaciom i biorą udział w przedstawieniu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie