Informacje26 września 2014, 19:00,

Zespół Masters zagra koncert w Górze Kalwarii

26 września 2014 roku zespół Masters zagra koncert w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii. Usłyszeć będzie można największe hity grupy jak Szukam dziewczyny, Serce do koperty oraz oczywiście przebój Żono moja, który na YouTube ma już 28 milionów wyświetleń! Koncert w Górze Kalwarii to dla Zespołu Masters doskonała okazja do promowania swojego najnowszego albumu, który na półkach sklepowych jest już od 10 czerwca. Na krążku zatytułowanym „Masters” znajduje się łącznie 15 utworów, w tym dobrze już znane kawałki jak: „Schody do nieba”, „Słodka jak miód” czy „Serce do koperty”. Fani zespołu znajdą na płycie również całkiem nowe brzmienia m.in.: „Z Tobą to nie grzech” i „Zakochałem się”, które niedawno miały swoje premiery na oficjalnym kanale grupy na platformie YouTube mastersmusic.pl

Zespół Masters zagra koncert w Górze Kalwarii

Poprzedni album zespołu Masters „Viva Polonia!” z hitami „Szukam dziewczyny”, „Bella” i „Porywam Cię” spodobał się fanom polskiej muzyki disco tak bardzo, że w mgnieniu oka znikał ze sklepowych półek. Krążek wydany w grudniu 2012 r. został sprzedany w ponad 30 tys. egzemplarzy, dzięki czemu zyskał status platynowej płyty. - Mamy wielką nadzieję, że i ten album podbije serca naszych słuchaczy i szybko trafi do czołówki bestsellerów w branży disco! Więc jeśli tylko chcecie dobrze się bawić i jednocześnie posłuchać najnowszych utworów to zapraszamy do Góry Kalwarii – zachęca Paweł Jasionowski, lider Zespołu Masters.

Przeczytaj też: Francis Tuan - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje22 września 2014, 17:38,

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

LOTTO Poland Bike Marathon, cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa, pierwszy raz w historii zawitał do Konstancina-Jeziorny, jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Debiut okazał się niezwykle udany. Kolorowe, kolarskie miasteczko znajdowało się w przepięknym Parku Zdrojowym, w otoczeniu amfiteatru i tężni solankowych. Dopisała słoneczna pogoda, a frekwencja, jak na debiut, była wręcz znakomita. Na starcie jedenastego już etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon stanęło aż 800 miłośników jazdy na rowerach górskich. Były też gwiazdy największego formatu. Z amatorami MTB na trasę w Konstancinie-Jeziornie ruszyli uczestnicy igrzysk olimpijskich - jeden z najlepszych kolarzy szosowych sprzed lat Dariusz Baranowski oraz Magdalena Sadłecka, medalistka mistrzostw świata i Europy w kolarstwie górskim.

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

Na najdłuższej trasie MAX (64 km) najszybszy okazał się Damian Walczak (MTB Silesia), minimalnie przed Arkadiuszem Jusińskim (Renault Eco2 Team) i Tomaszem Szalą (Airbike.pl Rocky Mountain). Formą błysnął też Dariusz Baranowski (w barwach Danielo Sportswear), zajmując wysokie 19 miejsce w klasyfikacji generalnej i doskonałe drugie - w swojej kategorii wiekowej. Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Różycka (Rozycky Team), która wyprzedziła Katarzynę Pakulską (SK Bank Team) i Izabelę Pazynę (Komobike Scott). Faworytka, wcześniej niepokonana w LOTTO Poland Bike Marathon, Urszula Luboińska (BDC Retro MTB Team) tym razem była czwarta.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

Na dystansie MINI (34 km) pierwszy na mecie zameldował się Michał Kostrzewa (TRW Cloudware Team). Za nim finiszowali Jan Czapliński i Marek Długołęcki (obaj Komobike Scott). Rywalizację kobiet, już czwarty raz z rzędu, wygrała Izabela Macutkiewicz (SK Bank Team). Druga była Magdalena Dąbrowska (New Age Fitness SklepRowerowy.pl), a trzecia Olga Niewiarowska (Trek Gdynia). Magdalena Sadłecka (Fundacja Teraz Twój Ruch Racing Team) uplasowała się na 10 pozycji w klasyfikacji generalnej i trzeciej w swojej kategorii wiekowej.

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

Na trasie FAN (9 km) uczniowie i uczennice szkół podstawowych ścigali się w otwartych mistrzostwach Konstancina-Jeziorny w kolarstwie górskim. Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Jakubiuk (MTB Międzyrzec Podlaski), tuż przed Kacprem Szabłowskim (KK24h Ostrołęka) i Dominikiem Kucharkiem (RKS Family Active). W gronie dziewcząt triumfowała Aleksandra Lach (UKK Huragan Wołomin), przed Mają Płończyk (Oriflame Cycling Team) i Kingą Matuszewską (UKK Huragan Wołomin). W Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

W rywalizacji drużynowej triumfował TRW Cloudware Team, przed New Age Fitness SklepRowerowy.pl i Mybike.pl. Klasyfikację rodzinną wygrali Lachowie, przed Pomorskimi i Michalczykami. W punktacji Omnium Poland Bike prowadzenie wśród mężczyzn zachował Kamil Kuszmider (TRW Cloudware Team). Drugi jest Arkadiusz Jusiński (Renault Eco2 Team), a trzeci Ireneusz Kowalski (Super Drob Bike Team). W gronie kobiet liderką pozostała Katarzyna Skura (Kolarski.eu Team). Drugą lokatę zajmuje Aleksandra Świątek (IBOX Gravitan MTB Team), a trzecią Marta Szałaj (Polonia Warszawa MTB).

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

Finałem imprezy była efektowna dekoracja na scenie amfiteatru w Parku Zdrojowym z udziałem burmistrza Konstancina-Jeziorny Kazimierza Jańczuka, organizatora zawodów Grzegorza Wajsa oraz kolarskiego mistrza Dariusza Baranowskiego. XI etap LOTTO Poland Bike Marathon został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

LOTTO Poland Bike Marathon: świetny debiut Konstancina-Jeziorny

Kolejne kolarskie emocje w niedzielę 28 września w Jasienicy w powiecie Ostrów Mazowiecka. Tam odbędzie się przedostatni, XII etap LOTTO Poland Bike Marathon 2014. Później już tylko Wielki Finał, 12 października w warszawskim Wawrze. Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon