Informacje4 listopada 2016, 20:00,

Zespół KURS zagra na Muzycznym Piątku w Górze Kalwarii

4 listopada 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Muzyczny Piątek do Góry Kalwarii. Bluesowo będzie się działo w nadchodzący piątek. Na scenie Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii wystąpi, pochodzący z Góry Kalwarii, zespół KURS. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny.

ZESPÓŁ KURS - MUZYCZNY PIĄTEK W GÓRZE KALWARII

Zespół KURS tworzą: Bartek "Kabul" Kabulski, Michał "Chomik" Kielak, Patryk "Piłsudski" Czabaj, Michał "Misiek" Malinowski. Chłopaki grają ze sobą już jakiś czas, ale zespół sformalizowali całkiem niedawno. Połączyła ich miłość do bluesa. Zaczęli od teledysku do piosenki „Pieśń strudzonego łajdaka”, który na Youtube zobaczyło już ponad trzy tysiące osób. Zapraszamy na piątkowy koncert do Góry Kalwarii.

Informacje1 listopada 2016, 10:51,

Apel o pomoc ustaleniu sprawcy i okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego w Baniosze

W dniu wczorajszym tj. w poniedziałek 31 października 2016 roku, tuż po godzinie 17.00 w miejscowości Baniocha na drodze krajowej numer 79 doszło do śmiertelnego potrącenia 43-letniego pieszego. Sprawca tego wypadku jadący w kierunku Góry Kalwarii, nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie apelują do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy/sprawczyni tego wypadku i jego okoliczności o pilny kontakt z policją tel 22 60 45 213.

APEL O POMOC USTALENIU SPRAWCY I OKOLICZNOŚCI ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA PIESZEGO W BANIOSZE

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wczoraj po godzinie 17.00 otrzymał informację o wypadku na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Baniocha. Z zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego informacji wynika, że kierowca pojazdu jadący w kierunku Góry Kalwarii, potrącił śmiertelnie 43- letniego mężczynę. Po wypadku pojazd nie zatrzymał się, nie udzielono też żadnej pomocy. Kierujący lub kierująca natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Piaseczna apelują do wszystkich osób, ktore około godziny 17.00 znajdowały się na drodze numer 79 pomiędzy Piasecznem, a Górą Kalwarią opilny kontakt z policją jeżeli były one świadkami tego wypadku, zaobserwowały nietypowe zachowanie innego uczestnika ruchu, lub w jakikolwiek inny sposób mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego wypadku.

Na informacje czekamy pod numerem tel. 22 60 45 213

Jednocześnie apelujemy do sprawcy/sprawczyni tego wypadku, by dobrowolnie i jak najszybciej zgłosiła się do najbliższej jednostki policji.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

wątek na forum: śmiertelny wypadek w Baniosze