Informacje18 sierpnia 2017, 17:30,

Zespół Integral wystąpi na Rynku Muzycznym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 sierpnia 2017 roku o godz. 19.30 na rynku miejskim w Piasecznie odbędzie się koncert zespołu Integral, reprezentującego nurt muzyki elektronicznej. Wstęp wolny. Miejsce: scena na Placu Piłsudskiego, Rynek Miejski w Piasecznie.

INTEGRAL NA RYNKU MUZYCZNYM PIASECZNO

Integral to zespół łączący klasyczne, kompletne brzmienie kwartetu smyczkowego z nieskończonymi możliwościami elektroniki. Podczas koncertu wykonują własne kompozycje pozwalające na swobodną improwizację kolektywną. Muzykę, którą tworzą można określić jako gatunek modern classic, reprezentowany przez takich artystów jak Max Richter czy Olafur Arnalds. Zespół Integral wystąpi w składzie: Magda Laskowska - skrzypce, Olga Owczynnikow - skrzypce, Mateusz Wasiucionek - altówka, Zuzanna Stradowska - wiolonczela, Robert Robaczewski - gitara bas, Kajetan Skoneczny - perkusja, Zuzanna Całka - piano, synth.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 sierpnia 2017, 19:15,

Erratum - kino plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 sierpnia 2017 roku o godz. 21.15 zapraszamy do kina plenerowego w Konstancinie, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Erratum w reż. Marka Lechki. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Zapraszamy!

ERRATUM - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Erratum - powrót w rodzinne strony staje się dla Michała okazją do rozliczenia z przeszłością i uporządkowania własnego życia. Michał jedzie do miasta swojego urodzenia, aby załatwić sprawę o którą prosi go szef i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót. Michał musi pozostać tu parę dni dłużej. Chodząc po mieście spotyka bliskie mu niegdyś osoby, natrafia na znajome miejsca. Powoli odzywa się w nim coś, o czym dawno zapomniał. Okrzyknięty przez krytyków największym odkryciem 35. Festiwalu w Gdyni. Zdobywca licznych nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych - wyróżniony między innymi na MFF Chicago, MFF Saloniki, MFF Pusan. Autorski film Marka Lechkiego, w którym Tomasz Kot stworzył kreację aktorską, jakiej nie widzieliśmy od czasów Skazanego na Bluesa.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie