Urząd Gminy w Prażmowie informuje, że w dniach: 28 kwietnia, 19 maja oraz 30 czerwca 2012 roku, w godzinach od 8.00 do 12.00 - firma JARPER przeprowadzi bezpłatną zbiórkę zużytego sprzętu RTV / AGD oraz odpadów opakowaniowych. Punkt odbioru odpadów zlokalizowany będzie przy ul. Głównej 53 (dawny HORTEX) w Woli Prażmowskiej. Szczegóły:

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

7 medali Pucharu Świata - KS X fight Piaseczno

Udostępnij

20-22 kwietnia 2012 roku dziesięcioosobowa ekipa KS X fight Piaseczno brała udział w jednym z największych i najsilniejszych turniejów Kickboxingu na świecie: Puchar Świata WAKO - Austria Insbruk 2012. Zawody były niezwykle mocno obsadzone. Startowało 1680 zawodników z 23 państw.

PUCHAR ŚWIATA WAKO - AUSTRIA INSBRUK 2012
Zawodnicy KS X fight powołani do reprezentacji kraju na tych zawodach, od lewej: Bartosz Baczyński, Piotr Siegoczyński, Emilia Szabłowska, Dorota Godzina, Mariusz Niziołek

Puchar Świata wywalczyli Dorota Godzina i Mariusz Niziołek w formule full-contact. Dorota wygrała z Turczynką, Wegierką i Czeszką. Mariusz z Austriakiem i zawodnikiem z Armenii. Nasi zawodnicy pokazali wspaniałe przygotowanie a o klasie przeciwników świadczyło to, iż finałowe walki były niezwykle zacięte i do ostatniej chwili wahały się losy zwycięstwa.

życiową formę pokazał na tym turnieju Bartosz Baczyński, który aby sięgnąć po srebrny medal w semi-contact musiał wygrać aż cztery walki. Bartek pokonał kolejno: Anglika, Niemca, Austriaka i Włocha a w finale po niesamowitym pojedynku uległ jednym punktem Mistrzowi Świata z Węgier. Bartek ponadto wywalczył brązowy medal w formule light-contact.

Mariusz Niziołek w walce półfinałowej

Brązowe medale wywalczyli: Bartosz Krysik w rywalizacji kadetów oraz w turnieju "B" - Kamila Fidos i Agnieszka Wiśniewska (wszyscy w formule light-contact). Emila Szabłowska i Tomasz Kurzeja wygrali po jednej walce jednak nie zdołali przebić się do strefy medalowej. Na szczególną pochwałę zasługuje nasz najmłodszy zawodnik Bartek Krysik, dla którego był to debiut na zawodach międzynarodowych. Podsumowując, start w Pucharze należy uznać za wielki sukces. Nie tylko wynik był znakomity ale i ogólna postawa całej drużyny - wszyscy pokazali znakomite przygotowanie fizyczne i taktyczne oraz silną wolę zwycięstwa.

Na początku czerwca kolejne zawody z cyklu Pucharu Świata. Tym razem we włoskim Rimini.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno