Informacje10 lipca 2018, 19:00,

Zbiórka na protezy dla Mariusza z Góry Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23-letni Mariusz Podgórzak z Góry Kalwarii stracił obie ręce i nogi w wyniku wypadku. Od listopada 2017 trwa zbiórka na zakup specjalistycznych protez, które kosztują około miliona złotych. Do tej pory uzbierał trochę ponad 7 tys. Zbiórka trwa do listopada 2018. Szczegóły przeczytacie na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/protezy-dla-mariusza

ZBIÓRKA NA PROTEZY DLA MARIUSZA Z GÓRY KALWARII

Więcej na facebook: www.facebook.com/Razem-Dla-Mariusza-923973961101948/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2018, 09:00,

Wielka wymiana i zbiórka książek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą sobotę 7 lipca 2018 roku goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

WIELKA WYMIANA I ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Kształtują osobowość i wyobraźnię, uwrażliwiają, poprawiają nastrój, trudno więc nie popularyzować czytania książek, zwłaszcza wśród najmłodszych. Czytanie pomaga dodatkowo choć na chwilę uciec od trosk życia codziennego i przenieść się do świata fantazji, co może być szczególnie potrzebne dzieciom przebywającym w domach dziecka. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno dołącza do akcji promującej czytelnictwo, zachęcając zarówno dorosłych, jak i dzieci do oddawania lub wymiany książek.

Akcja pt. „Czytadełko” pozwoli na uzupełnienie domowych księgozbiorów o nieprzeczytane egzemplarze, a także na oddanie niepotrzebnych książek w dobrym stanie, które trafią do okolicznych domów dziecka oraz dziecięcych oddziałów szpitalnych. Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać ze strefy relaksu, gdzie w wygodnych fotelach zatopią się w lekturze.

Zbiórka i wymiana książek będą wzbogacone o zabawy i warsztaty dla dzieci w różnym wieku. Maluchy wezmą udział w zajęciach kreatywnych, na których przygotują oryginalne zakładki do książek i stworzą dekoracje teatralne ze znanych bajek. Najmłodsze dzieci będą mieć do dyspozycji bajkowe kolorowanki i kredki.

WIELKA WYMIANA I ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Akcja pt. „Czytadełko” odbędzie się 7 lipca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Wymiana i zbiórka książek oraz zajęcia dla dzieci będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie