Informacje6 sierpnia 2018, 12:00,

Zbiórka książek dla Klubu Seniora w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kupiłeś? Przeczytałeś? Podaruj bibliotece! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno organizuje zbiórkę książek do powstającego Klubu Seniora w Piasecznie. Jeśli macie książki wydane po 2000 roku, które nie są zniszczone, a zalegają wam na półkach, możecie oddać je w darze tym, którzy na pewno jeszcze z nich skorzystają. Książki przyjmujemy w każdej placówce bibliotecznej na terenie gminy Piaseczno. Pamiętajcie jednak, żeby były to pozycje, które sami chcielibyście ujrzeć na bibliotecznych półkach – nie przyjmujemy słowników, podręczników, przewodników, zniszczonych lub wybrakowanych egzemplarzy. Godziny otwarcia bibliotek dostępne na stronie www.biblioteka-piaseczno.pl

ZBIÓRKA KSIĄŻEK DLA KLUBU SENIORA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 sierpnia 2018, 18:43,

Gdzie kupić bilet Warszawa+


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Tańsze bilety z oferty Warszawa + będą dostępne w przedsprzedaży od 13 sierpnia w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM w Warszawie, a od początku września również w punkcie, który Gmina uruchomi na terenie dworca PKP w Piasecznie. Aktywacja zakupionych biletów możliwa będzie dopiero od 1 września 2018 r.

GDZIE KUPIĆ BILET WARSZAWA+

Z uwagi na to, że oferta Warszawa + na początku nie trafi do sieci biletomatów, gmina Piaseczno wraz z ZTM chce uruchomić dodatkowy Punkt Obsługi Pasażerów na terenie piaseczyńskiego dworca PKP. Punkt będzie działał najprawdopodobniej od 3 września do momentu dostosowania sieci biletomatów na potrzeby biletu metropolitalnego.

Przypominamy, że z oferty Warszawa+ będą mogli skorzystać jedynie mieszkańcy gminy, którzy posiadają Piaseczyńską Kartę Mieszkańca lub nową Piaseczyńską Kartę Dużej Rodziny, która już w sierpniu dostępna będzie na nowym nośniku Biletu Metropolitalnego.

Adresy Punktów Obsługi Pasażerów ZTM dostępne są na stronie ztm.waw.pl Najbliższy nam punkt znajduje się przy stacji metra Służew. Usytuowany jest w przejściu podziemnym w północnej części stacji, bliżej ulicy Wałbrzyskiej; w tej części stacji nie ma windy ani pochylni dla wózków – utrudniony dostęp dla osób niepełnosprawnych i osób z wózkami dziecięcymi.

Godziny otwarcia punktu przy stacji metra Służew:
pon. – pt.: 07:00 – 20:00
sob. – niedz.: nieczynne

O szczegółach oferty Warszawa + przeczytać można w artykule pod linkiem https://piaseczno.eu/warszawa-w-piasecznie-2/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie