Informacje24 września 2014, 09:00,

Zbiórka krwi przy krzyżu kościoła św. Anny w Piasecznie

W środę 24 września 2014 roku przy krzyżu kościoła św. Anny w Piasecznie w godz. 9 - 13 odbędzie się kolejna w tym roku zbiórka krwi. Wszystkich krwiodawców zachęcamy do udziału i wsparcia zbiórki życiodajnego płynu. Chętni krwiodawcy będą przyjmowani do godz. 12:20. Zbiórkę krwi organizują: Klub Honorowych Dawców Krwi w Piasecznie, Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża z siedzibą w Piasecznie oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Zbiórka krwi przy krzyżu kościoła św. Anny w Piasecznie

Informacje26 września 2014, 19:00,

Tupilak zagra koncert w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpi zespół: TUPILAK. Koncert odbędzie się 26 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na koncert Kontakt!

Tupilak zagra koncert w Piasecznie