Informacje13 listopada 2008, 00:00,

Zbiórka elektrośmieci i makulatury w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołectwa Nowa Iwiczna i Mysiadło informują o zbiórce elektrośmieci, śmieci dużych gabarytów w Nowej Iwicznej. Zbiórka odbędzie się, w najbliższą sobotę 15 listopada 2008 roku od godz. 10:00 do 15:00 (lub do zapełnienia kontenerów). Miejsce: parking przy szkole w Nowej Iwicznej, gdzie ustawione będą specjalne kontenery. Dyżur pełnić będą rodzice z Rady Rodziców ZSP oraz członkowie Rad Sołeckich Nowa Iwiczna i Mysiadło.

Również 15 listopada w godz. 7:00-12:30, szkoła ZSP w Nowej Iwicznej organizuje zbiórkę makulatury. Jest okazja, aby przejrzeć domowe schowki i pozbyć się zbędnych papierów. Zatroszczmy się o czystość naszej okolicy i pozbądźmy się niepotrzebnych przedmiotów.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje14 listopada 2008, 00:00,

Koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wójt Gminy i Rada Gminy Lesznowola oraz Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. św. Stanisława Kostki w Mrokowie serdecznie zapraszają mieszkańców na wyjątkowy koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła £epeckiego z okazji 30 Rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową JANA PAW£A II oraz 90 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert odbędzie się 15 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w Kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Mrokowie, ul. Rejonowa 8c.

koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła £epeckiego

Organizatorami koncertu są: Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Osoby zainteresowane informacjami na temat Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.sonata.art.pl Serdecznie zapraszamy na sobotni koncert w Mrokowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie