Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Zawody wędkarskie w Jeziorzanach o Puchar Burmistrza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Koło Wędkarskie SUM zapraszają serdecznie na otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Tarczyn. Zbiórka odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia 2008 roku o godz. 6:00 na łowisku SUM w Jeziorzanach. Najlepsi wędkarze otrzymają cenne nagrody. Opłata startowa wynosi 20 zł. Serdecznie zapraszamy na niedzielne zawody wędkarskie w Jeziorzanach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje29 sierpnia 2008, 00:00,

Koncert zespołu POWIEKI w Kinie Uciecha Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu POWIEKI, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 29 sierpnia 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks.Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać zespołu Powieki (muzyka alternatywna, psychodeliczna i eksperymentalna). Wstęp tylko 5 złotych. Nie trać czasu i przyjdź na piątkowy koncert zespołu Powieki w Górze Kalwarii.


POWIEKI - Algorytm Lotu

Zespół Powieki pochodzi z Warszawy i tworzy muzykę alternatywną, psychodeliczną i eksperymentalną. W skład zespołu Powieki wchodzi: Michał Zych – perkusja, Piotr Cudnok - bass, vokal oraz Maciej Zych - gitara, vokal. Powieki zagrały swój pierwszy koncert 6 sierpnia 2006 roku w Warszawie. W styczniu 2008 Powieki ukończyły prace nad pierwszą promocyjną ep-ką "Trzaski EP" nagraną w zaimprowizowanym przez siebie do tego celu studiu, a utwór "Tosty" trafił na trzecią część kompilacji "We Are From Poland". W maju zespół został laureatem konkursu "Once", dzięki któremu 13 listopada zagrają w studiu Radia Dla Ciebie specjalny koncert na żywo. Warstwa dźwiękowa zespołu Powieki, oscyluje wokół post-rockowego brzmienia okraszonego dawką melodyjnego transu i psychodelii z domieszką surrealistycznych słownych opowieści. Więcej informacji na temat zespołu na stronie: www.myspace.com/powieki
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie