Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Zawody Spławikowe dla Dzieci we wsi Jeziorzany Tarczyn

W najbliższą niedzielę 10 czerwca 2007 roku o godzinie 6:30 we wsi Jeziorzany, odbędą się Zawody Spławikowe dla Dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zbiórka i zapisy na łowisku SUM. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Organizatorami Zawodów Spławikowych w Gminie Tarczyn jest: Burmistrz Tarczyna, Koło Wędkarskie SUM, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Informacja pochodzi ze strony Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl

Jeziorzany to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, w gminie Tarczyn. Zobacz położenie wsi Jeziorzany na mapie: link
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Mieszkańcy i dzieci dewastują nowy plac zabaw w Piasecznie

Na Dzień Dziecka został oddany do użytku nowy plac zabaw Danonek przy Alei Róż w Piasecznie. Od tego czasu minęło zaledwie kilka dni i dochodzą do nas niepokojące informacje o tym, że mieszkańcy i dzieci sami dewastują nowy plac zabaw! Komu przeszkadza nowy plac zabaw? Przecież to plac zabaw dla naszych dzieci! Czy komuś tak bardzo zależy na tym, żeby nowy plac już wkrótce wyglądał tak jak ten stary, który nadal pozostał niewyremontowany? Więcej niepokojących na ten temat informacji przeczytacie w portalu informacyjno rozrywkowym Twój Świat (współpracują z nami) w informacji: Rychły kres nowego placu zabaw?

Nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Dla przypomnienia podajemy link do informacji, w której opisaliśmy otwarcie placu zabaw: nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno