Informacje2 maja 2016, 10:00,

Zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody w Tarczynie

2 maja 2016 r. od godz. 10.00 odbędą się zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody w Tarczynie. Miejsce: Tarczyn, ul. Dolna. Na zawody zapraszają: Burmistrz Tarczyna, Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna, Jeździecki Klub Sportowy Wyręba, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Zapraszamy na zawody do Tarczyna!

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY W TARCZYNIE

Informacje3 maja 2016, 10:00,

225. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do wspólnego uczczenia 225. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

225. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

We wtorek 3 maja odbędą się uroczystości zgodnie z następującym programem:
godz. 10.00 - Masz święta za Ojczyznę z udziałem chóru "Lira" w kościele pw. św. Anny w Piasecznie przy Pl. Piłsudskiego
godz. 11.00 - uroczystości przy Tablicy Marszałka Józefa Piłsudskiego - Ratusz (Pl. Piłsudskiego): Hymn Narodowy oraz Hejnał Piaseczna, wystąpienie władz samorządowych, złożenie wiązanek.

Po oficjalnej części zapraszamy na koncert okolicznościowy w wykonaniu Zespołu Wokalnego Domisolki prowadzonego przez Pana Piotra Łapińskiego przy akompaniamencie Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej oraz koncert chóru "Lira", który odbędzie się na scenie plenerowej na Pl. Piłsudskiego.
godz. 16.00 - Spotkania z Pieśnią „Wiwat maj, 3 maj”, Zalesie Górne, boisko KS Hubertus przy ul. Pionierów
godz. 18.00 - Spotkanie z pieśnią patriotyczną, Klub Kultury Runów, ul. Dobra 63