Informacje15 marca 2015, 09:30,

Zawody łucznicze w Zalesiu Górnym

Zapraszamy na zawody łucznicze, które odbędą się w niedzielę 15 marca 2015 r. od godz. 9:30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20 (wejście od ul. Białej Brzozy).

Zawody łucznicze w Zalesiu Górnym

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=10979
Informacje14 marca 2015, 13:56,

Informacja prasowa do Pracodawców i Przedsiębiorców

Pracodawco! Przedsiębiorco! Jeśli chcesz zainwestować w podnoszenie swoich własnych kompetencji lub kompetencji swoich pracowników, jeśli budujesz prestiż i potencjał swojej firmy - skorzystaj z Krajowego Funduszu Szkoleniowego będącego w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie. W roku bieżącym w puli środków PUP znajduje się 1 mln 200 tysięcy zł. Zgłoś swoje plany dotyczące szkoleń zawodowych, zdecyduj o kierunku szkoleniowym, który uważasz za niezbędny dla swojej firmy i rozwijaj kwalifikacje swoich pracowników.

Wysokość maksymalnego wsparcia dla 1 pracownika stanowi przeciętną krajową x 3. Uzyskujesz także: 100% kosztów kształcenia ustawicznego dla mikroprzedsiębiorstw; 80% kosztów kształcenia ustawicznego dla pozostałych przedsiębiorstw;(pracodawca pokryje 20% kosztów). Zwróć uwagę, że w roku 2015 priorytetem jest kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w wieku 45 lat i więcej.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy można przeznaczyć na:
- określenie potrzeb pracodawcy w zakresie kształcenia ustawicznego,
- kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
- egzaminy umożliwiające uzyskanie dyplomów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych,
- badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu,
- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym szkoleniem.

WNIOSKI o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przyjmowane będą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piasecznie OD DNIA 25 MARCA br. aż do wyczerpania środków. Zgłoś się. Wypełnij wniosek.

1. Wnioski zostaną rozpatrzone w terminie 30 dni od dnia złożenia kompletnego wniosku;
2. Informacja o wstrzymaniu przyjmowania wniosków zostanie umieszczona na stronie internetowej www.puppiaseczno.com
3. Wniosek nie może zawierać niewypełnionych pól, a w przypadku wydruku komputerowego każda strona musi być parafowana przez Wnioskodawcę;
4. Wnioski można składać w siedzibie PUP Piaseczno ul. Szkolna 20, pok. 13, tel. 22 73 76 212.

UWAGA! Informujemy także, iż w dniu 24.03.2015 o godz. 10.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 14) odbędzie się konferencja dla pracodawców z powiatu piaseczyńskiego. Tematem konferencji będzie Krajowy Fundusz Szkoleniowy i szczególne rozwiązania dotyczące ochrony miejsc pracy. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 marca 2015 r. pod nr tel. 22 73 76 231 lub email: sekretariat@puppiaseczno.com