Informacje13 sierpnia 2011, 00:00,

Zawody Jeździeckie w stylu Wester GoldenHorse Cup 2011

W najbliższy weekend 13-14 sierpnia 2011 roku w Ośrodku Jeździeckim KJ Golden Horse w Korytach koło Prażmowa, odbędą się zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo. W programie GoldenHorse Cup 2011, przewidziane są wszystkie konkurencje kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo. Rozpoczęcie zawodów zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 9.00. Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje: park rozrywki dla dzieci, pokaz strzelnictwa konnego oraz pokaz ujeżdżania. Więcej informacji na stronie: www.goldenhorse.com.pl Zapraszamy na Zawody Jeździeckie Wester GoldenHorse Cup.

ZAWODY JE¬DZIECKIE W STYLU WESTER GOLDEN HORSE CUP
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje9 sierpnia 2011, 00:00,

Miasto gniewu - Letnie Kino Pod Gwiazdami w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na kino plenerowe pt. LETNIE KINO POD GWIAZDAMI, podczas którego zostanie wyświetlony film MIASTO GNIEWU. Miejsce kina pod gwiazdami: parking przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul.. G.R.N. 66, pod oknami GOK. Wstęp wolny. Dodatkowa informacja od organizatorów: w razie deszczu, seans zostanie przeniesiony na kolejny piątek września. Przyjdź do letniego kina w Lesznowoli i obejrzyj film Miasto gniewu.

Miasto gniewu

Podczas drugiego seansu, który odbędzie się 12 sierpnia 2011 roku o godz. 21.00, zostanie wyświetlony film: MIASTO GNIEWU (reż. Paul Haggis). Film jest z gatunku dramat, laureat trzech Oscarów w tym w kategorii najlepszy film. Niezależnie od pozycji społecznej, rasy, płci i przekonań religijnych łączy nas jedno... niewiele wiemy o sobie. Skoro nie jesteśmy w stanie poznać do końca samych siebie, zawsze w kontaktach z innymi będziemy opierać się na stereotypach i uprzedzeniach. Tak, jak bohaterowie filmu - ósemka osób mieszkających w Los Angeles, pozornie nie związanych ze sobą. Pewnego dnia przy drodze zostaje odkryte ciało brutalnie zamordowanego mężczyzny. Aby odkryć kto jest mordercą akcja filmu cofa się o 24 godziny śledząc działania wspomnianych 8 osób, które mogą być zamieszane w tę zbrodnie...

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola