Informacje24 lutego 2016, 19:16,

Zawodnicy X FIGHT w Międzynarodowym Turnieju Eberpokal w Kickboxingu w Niemieckim Ebersvalde

W dniach 19-10 lutego 2016 roku zawodnicy klubu X FIGHT z Piaseczna uczestniczyli w 11. Międzynarodowym Turnieju Eberpokal w Kickboxingu w Niemieckim Ebersvalde. Nasi fighterzy wystartowali w 2 formułach: Pointfighting i Light-contact. Wśród seniorów na wyróżnienie zasługuje Łukasz Świderski, który nie miał sobie równych w 2 kategoriach wagowych w Pointfightingu i zdobył srebro w formule light-contact.

ZAWODNICY X FIGHT W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU EBERPOKAL W KICKBOXINGU W NIEMIECKIM EBERSVALDE

Wśród kadetów świetnie spisał się Klaudiusz Świstulski wygrywając swoją kategorię wagową w obu formułach. Poniżej lista medalistów:
Kadeci pointfighting
1 m-ce -42kg Mikołaj Dąbrowski
1 m-ce -47kg Kacper Zalewski
1 m-ce +69kg Klaudiusz Świstulski
3 m-ce -50kg Justyna Tadros

Juniorzy pointfighting
2 m-ce -50kg Justyna Tadros

Kadeci light-contact
2 m-ce -42kg Mikołaj Dąbrowski
1 m-ce +69kg Klaudiusz Świstulski

Seniorzy pointfighting
3 m-ce -74kg Tomasz Kurzeja
3 m-ce -79kg Tomasz Kurzeja
1 m-ce -94kg Łukasz Świderski
1 m-ce +94kg Łukasz Świderski

Seniorzy light-contact
2 m-ce -94kg Łukasz Świderski

Gratulujemy!

Informacje24 lutego 2016, 19:18,

Dorota Godzina i Paulina Jarzmik - Mistrzynie Polski z KS X Fight Piaseczno

Kolejny raz znakomicie wypadli zawodnicy KS X Fight Piaseczno na Mistrzowskim turnieju.

DOROTA GODZINA I PAULINA JARZMIK - MISTRZYNIE POLSKI Z KS X FIGHT PIASECZNO

Na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 11-13.02.2016 r. w Kartuzach, tytuły Mistrzyń Polski wśród Seniorów wywalczyły: Dorota Godzina (-55) i Paulina Jarzmik (-60). Marcin Nasiadko zdobył srebrny medal i tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii do 57kg, a brąz Michał Sztajerowski w kat. wag. -69kg. W turnieju pierwszego kroku - Master Cup triumfowali: Klaudia Gryko, Krystian Surowaniec i Dariusz Jachimczak. Wśród juniorów nie miał sobie równych Kamil Połosak, który bardzo pewnie wygrał kategorię do 84kg i ma duże szanse na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata, które we wrześniu odbędą się w Irlandzkim Dublinie.

DOROTA GODZINA I PAULINA JARZMIK - MISTRZYNIE POLSKI Z KS X FIGHT PIASECZNO

Gratulujemy!