Informacje10 października 2012, 00:00,

Zawodnicy KS X Fight Piaseczno zdobyli tytuły Mistrzów Polski na Mistrzostwach full-contact

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Mistrzostwach Polski Kickboxing full-contact Nowy Sącz 2012, zawodnicy z KS X Fight Piaseczno udowodnili, że należą do najlepszych w Polsce. Znakomitą dyspozycję potwierdzili Dorota Godzina i Mariusz Niziołek. Szczególnie cieszy powrót do formy Michała Jabłońskiego, który po przerwie spowodowanej kontuzją kolana wrócił na ring. Michał startuje w kategorii ciężkiej, która została zakwalifikowana na Olimpiadę sportów walki - St. Petersburg 2013.

Zawodnicy KS X Fight Piaseczno zdobyli tytuły Mistrzów Polski na Mistrzostwach Full Contact

Kwalifikacją na ten turniej będą najbliższe Mistrzostwa Europy, na których medaliści trzech wybranych kategorii wagowych dostaną Olimpijski Awans. Mistrzami Polski full contact zostali - Dorota Godzina (56 kg), Mariusz Niziołek (81 kg), Michał Jabłoński (91 kg). Brązowy medal zdobył Krzysztof Chabiera (63,5 kg). Gratulujemy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

VI Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie 2012

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, Sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury, Parafia Św. Józefa i DEM'a serdecznie zapraszają na VI Otwarty Bieg Papieski Habdzin 2012, z okazji 34 rocznicy rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 października 2012 roku. Wszystkich amatorów i fanów biegania zapraszamy do Habdzina.

VI OTWARTY BIEG PAPIESKI W HABDZINIE

Zapisy do udziału w IV Otwartym Biegu Papieskim będą prowadzone od godz. 12.00. Imprezę poprzedzi o godz. 13.00 msza świętą dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II. Sportowe emocje rozpoczną się o godz. 14.30. Na najlepszych zawodników czekają nagrody. Tego dnia poznamy także zwycięzców konkursu "Papieska dekoracja domostwa". Całość zakończy Apel Papieski, a także odśpiewanie "Barki", ulubionej piosenki papieża Polaka.

OTWARTY BIEG PAPIESKI 2012 PROGRAM:

12.00 - Zapisy do Biegu Papieskiego
13.00 - Msza Święta
14.30 - Start VI Biegu Papieskiego
15.30 - Rozstrzygnięcie konkursu: Papieska dekoracja domostw
16.00 - Uroczyste wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach uczestnikom Biegu