Informacje28 lutego 2008, 00:00,

Zawieszają kursowanie autobusów EXPRESS PIASECZNO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Na przystankach i w autobusach Express Piaseczno, pojawiły się ogłoszenia o następującej treści: W związku z koniecznością wymiany taboru uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni zawiesić kursowanie autobusów EXPRESS PIASECZNO i NOCNY EXPRESS PIASECZNO w okresie od 1 marca do 25 maja 2008 roku. Za utrudnienia przepraszamy. Zobacz zdjęcie informacji: komunikat Express Piaseczno.

Zawieszają Nocny Express, czyli jedyną nocną linię Piaseczna

Serdecznie dziękuję: ParanoiK, za wykonanie i udostępnienie zdjęcia komunikatu, oraz szczególne podziękowania kieruję do Jacentego, za ulotkę okolicznościową, która w pełni oddaje nasz smutek po stracie jedynej nocnej komunikacji na trasie Piaseczno - Warszawa - Piaseczno. Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: Czy Piaseczno straci nocne autobusy Express Piaseczno? (2007-07-23), Nocny Express Piaseczno - nocny bus pozostaje bez zmian (2007-08-02). Zapraszamy również do rozmowy na naszym prywatnym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, w wątku: Express Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje25 lutego 2008, 00:00,

Koncert Wielkopostny Pieśni Wielkopostne Stara Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Proboszcz Parafii Stara Iwiczna serdecznie zapraszają mieszkańców na KONCERT WIELKOPOSTNY, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 marca 2008 roku o godzinie 19:00. Miejsce Koncertu Wielkopostnego: Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

Koncert Wielkopostny w Starej Iwicznej

Koncert Wielkopostny z tradycyjnymi pieśniami wielkopostnymi, podczas którego wystąpią Agata Harz, Remigiusz Hanaj z Klubu Wędrowca i goście m.in. śpiewające słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy na Koncert Wielkopostny do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie