Informacje28 lutego 2008, 00:00,

Zawieszają kursowanie autobusów EXPRESS PIASECZNO

Na przystankach i w autobusach Express Piaseczno, pojawiły się ogłoszenia o następującej treści: W związku z koniecznością wymiany taboru uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni zawiesić kursowanie autobusów EXPRESS PIASECZNO i NOCNY EXPRESS PIASECZNO w okresie od 1 marca do 25 maja 2008 roku. Za utrudnienia przepraszamy. Zobacz zdjęcie informacji: komunikat Express Piaseczno.

Zawieszają Nocny Express, czyli jedyną nocną linię Piaseczna

Serdecznie dziękuję: ParanoiK, za wykonanie i udostępnienie zdjęcia komunikatu, oraz szczególne podziękowania kieruję do Jacentego, za ulotkę okolicznościową, która w pełni oddaje nasz smutek po stracie jedynej nocnej komunikacji na trasie Piaseczno - Warszawa - Piaseczno. Informacje w naszym serwisie powiązane tematycznie: Czy Piaseczno straci nocne autobusy Express Piaseczno? (2007-07-23), Nocny Express Piaseczno - nocny bus pozostaje bez zmian (2007-08-02). Zapraszamy również do rozmowy na naszym prywatnym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, w wątku: Express Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Informacje25 lutego 2008, 00:00,

Koncert Wielkopostny Pieśni Wielkopostne Stara Iwiczna

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Proboszcz Parafii Stara Iwiczna serdecznie zapraszają mieszkańców na KONCERT WIELKOPOSTNY, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 marca 2008 roku o godzinie 19:00. Miejsce Koncertu Wielkopostnego: Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

Koncert Wielkopostny w Starej Iwicznej

Koncert Wielkopostny z tradycyjnymi pieśniami wielkopostnymi, podczas którego wystąpią Agata Harz, Remigiusz Hanaj z Klubu Wędrowca i goście m.in. śpiewające słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy na Koncert Wielkopostny do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola