Informacje6 czerwca 2014, 20:00,

Zatańczmy salsę, zumbę i bachatę na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W piątek 6 czerwca 2014 roku zapraszamy do udziału w akcji grupy Nowalijki na miejskim rynku. Zatańczmy wspólnie salsę, zumbę i bachatę. Będzie to kolejna odsłona IV Powitania Lata na rynku, która w zeszłym roku przyniosła wiele radości uczestnikom. Start od godz. 20.00. Udział w imprezie jest bezpłatny. Nowalijki zapraszają na imprezę!
 

ZATAŃCZMY SALSĘ, ZUMBĘ I BACHATĘ NA RYNKU W PIASECZNIE

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 czerwca 2014, 19:00,

WHITE HIGWAY oraz DIVE zagrają na koncercie KONTAKT w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: WHITE HIGWAY oraz DIVE. Koncert odbędzie się 6 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na ósmy Kontakt!
 

WHITE HIGWAY ORAZ DIVE ZAGRAJĄ NA ÓSMYM KONCERCIE KONTAKT W PIASECZNIE

White Higway Hard-rockowy zespół powstały w lutym 2013 roku. W ich muzyce słychać wpływy największych rockowych kapel lat ’80 i ‘90 . Muzycy nie bali się także pójść z duchem czasu i nadać materiałowi współczesnego brzmienia. Członkowie zespołu mają już za sobą sporo doświadczenia, zarówno scenicznego jak i studyjnego. Muzyka zespołu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i ma na celu przekazanie jak najwięcej pozytywnej, rock'n'roll'owej energii! Mocne riffy gitarowe w połączeniu z mocnym, charyzmatycznym wokalem i energetyczną sekcją wprowadzą Was w świat dobrych hard-rockowych brzmień z czasów ich największej świetności! Formacja ma na swoim koncie pierwszą płytę wydaną własnym sumptem. Jest to 30 minutowa EP-ka z sześcioma utworami.

DIVE DeMonique - vocal Chorwath - keyboards Nadzieja - bass Kali -guitars Kryst - drums. Zespół Dive3D powstał w maju 1999 roku. Ich żywioł to ciężki, podrasowany elektronicznymi wstawkami nu-metal, a wokalistka DeMonique jest posiadaczką jednego z najmocniejszych kobiecych gardeł w Polsce.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie