Informacje21 lipca 2008, 00:00,

Zaśmiecanie łowisk i brzegów wód w okolicach Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, stanął przed problemem ochrony i dbałości o czystość łowisk i brzegów wód w okolicach Piaseczna. Otrzymywali, coraz więcej informacji, na temat katastrofalnego stanu czystości brzegów i wód zarządzanych przez koło wędkarskie w Piasecznie. Po sprawdzeniu stanu okolic, pojawił się gorący APEL, zarówno do wędkarzy jak i do pozostałych uczestników obcowania nad wodą, na dzikiej plaży, na trawce w lasku, o zachowanie umiaru w walce z czystym środowiskiem. Tych prawdziwych naturalnie nie zmienionych przez człowieka terenów, jest w naszym regionie coraz mniej i wypadałoby je SZANOWAć! Pamiętajcie, że czystość naszego regionu - zależy również od Was. Dbajmy o czystość terenów powiatu piaseczyńskiego.

Zaśmiecone łowiska i brzegów wód w okolicach Piaseczna

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno zapewnia, że będzie organizował coraz więcej akcji sprzątania wód na naszych okolicach. Już po wakacjach, w ramach akcji DBAM O CZYSTOŚć SWOICH £OWISK, będą rozdawać wędkarzom oraz wszystkim korzystającym z uroków naszych akwenów, ulotki informacyjne dotyczące ochrony środowiska i jednorazowe torby na śmieci. Zachęcam, do zapoznania się z artykułem na temat problemu zaśmiecania łowisk i brzegów wód w naszej okolicy, który został zamieszczony na wędkarskim portalu: www.splawik17.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2008, 00:00,

Muzyka lat 90-tych: disco polo, dance - Klub Kino Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na sobotnią imprezę DISCO POLO and 90's. Impreza odbędzie się w sobotę 19 lipca 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W programie sobotniej imprezy, będzie muzyka lat 90-tych czyli disco polo oraz dance. W godzinach od 22:00 do 1:00, będą taneczne rytmy Disco lat 90-tych, a od 1:00 do 3:30 odbędzie się Mega Disco Session. Wstęp na imprezę 10 złotych.

MUZYKA LAT 90-TYCH, DISCO POLO, DANCE w KLUB KINO PIASECZNO

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 19 lipca 2008 roku. Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Organizatorzy imprezy, serdecznie zapraszają na sobotnią imprezę Disco Polo and 90's do Klubu Kino w Piasecznie!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie