Informacje12 grudnia 2015, 16:00,

Zaproszenie na wystawę Pokolenia w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 grudnia 2015 roku w godz. 16:00-18:00 odbędzie się finisaż wystawy pt.: Pokolenia. Od kilku lat organizujemy w Zalesiu Górnym projekty plastyczne. Miejscowi artyści podejmują swoiste wyzwanie pokazania niuansów warsztatu i artystycznej wrażliwwości. Dotychczasowe doświadczenia są niezwykle ciekawe i kolejna wystawa "POKOLENIA" jest tego najlepszym dowodem. Oto kolejna okazja do obcowania ze sztuką niezwykłą, ktora wyrasta z zalesiańskich tęsknot, ciągot i naszego widzenia świata.

ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ POKOLENIA W ZALESIU GÓRNYM

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Autorzy prac: Monika Czuba - Dobień, Grażyna Doba - Wolska,Jacek Ebert, Tomasz Kucharski, Anna Marczewska, Sergiusz Pilipionok, Anna Neubart, Jacek Skrzynecki, Danuta Szymczak, Julia Tabor, Krystyna Zabuska - Łopatek, Leszek Zadrągi i Maciej Zadrąg oraz zales(iań)ski Klub Kultury, Galeria "Pi" , Rada Sołecka Zalesia Górnego, Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają mieszkańców i Gości Zalesia Górnego do zwiedzania wystawy malarstwa "POKOLENIA", która była prezentowana w Galerii "Pi" w Zalesiu Górnym przy ul. Pionierów 11/13 Dom Fundacji "Odrodzenie", w dwa kolejne piątki i soboty 21-22 listopada i 27-28 listopada w godz. 16:00-20:00 oraz na finisaż, który odbędzie się w sobotę 12 grudnia 2015 r. w godz. 16:00-18:00. Bardzo sugestywny i charakterystyczny, choć formalnie oszczędny katalog wystawy "POKOLENIA" przygotowała Magda Zdrojewska ze Studia FURIA. Mamy nadzieję, że ta wystawa dostarczy Państwu wielu artystycznych doznań. Serdecznie zapraszamy. Organizatorzy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=9462
Informacje11 grudnia 2015, 18:00,

Słowa odnalezione wieczór promujący nową książkę Klubu Poszukiwaczy Słowa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 grudnia 2015 roku o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór promujący nową książkę Klubu Poszukiwaczy Słowa pt. "Słowa odnalezione". Spotkanie odbędzie się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Szczegóły na plakacie. Klub Poszukiwaczy Słowa działa przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, w tym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia.

SŁOWA ODNALEZIONE WIECZÓR PROMUJĄCY NOWĄ KSIĄŻKĘ KLUBU POSZUKIWACZY SŁOWA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=74

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie