Informacje20 grudnia 2013, 00:00,

Zaproszenie na WSPÓLNE UBIERANIE CHOINKI

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają wszystkich mieszkanców, bez wzgledu na wiek do ubierania wspólnej choinki. Choinka bedzie ubierana w najbliższą sobote 21 grudnia 2013 roku o godz. 16:00, przy skrzyżowaniu ulic Droga Dzików i Graniczna w Zalesiu Górnym. Organizatorzy proszą o jak najliczniejsze przybycie - bedzie okazja, żeby spotkaa sie w świątecznym nastroju, złożya życzenia i przede wszystkim lepiej sie poznaa. Dzieci proszone są o wykonanie ozdób i dekoracji - dla aktywnych, przygotowane zostały niespodzianki. Zapraszamy!

WSPÓLNE UBIERANIE CHOINKI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Piaseczno

Informacje21 grudnia 2013, 00:00,

Koncert koled w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego w Centrum Kultury Piaseczno

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkanców na KONCERT KOLED w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego, który odbedzie sie w najbliższą sobote 21 grudnia 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstep wolny. Zapraszamy na koncert koled w Piasecznie.

KONCERT KOLED W WYKONANIU UCZNIÓW OGNISKA MUZYCZNEGO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Piaseczno