Informacje29 czerwca 2015, 17:00,

Zaproszenie na spotkanie w sprawie rozbudowy ul. Szpitalnej w Piasecznie

Zapraszam zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w sprawie rozbudowy ulicy SZPITALNEJ, fragmentu ulicy MICKIEWICZA oraz układu komunikacyjnego w rejonie szpitala, które odbędzie się w dniu 29.06.2015 r. o godz. 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ulicy Kościuszki 5.

Naczelnik Wydziału Infrastruktury i Transportu Publicznego mgr inż. Włodzimierz Rasiński

Informacje28 czerwca 2015, 18:00,

Muzyczne Powitanie Lata w Łazach

W najbliższą niedzielę 28 czerwca 2015 roku o godz. 18.00 odbędzie się uroczysty koncert pt. Muzyczne powitanie lata, w wykonaniu Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Mariusza Kolinko. Miejsce: sala teatralna w filii GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! Organizator: GOK Lesznowola.

Muzyczne Powitanie Lata w Łazach