Informacje2 listopada 2010, 00:00,

Zaproszenie na Okrągły stół - projekt Lokalne Mapy Kultury


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od września tego roku Fundacja Wiedza lokalna realizuje na terenie powiatu piaseczyńskiego projekt Lokalne mapy kultury. W związku z tym chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w Okrągłym stole - spotkaniu, podczas którego zaprezentujemy wstępne wyniki przeprowadzonych badań na temat oferty kulturalnej w powiecie piaseczyńskim. Spotkanie to zaplanowano na 4 listopada 2010r. (czwartek), w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, od godziny 12.00. Projekt jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Obserwatorium Kultury 2010. Na terenie powiatu piaseczyńskiego naszym partnerem jest Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Okrągły stół będzie okazją do prezentacji wyników naszych analiz a także dyskusji na ich temat. Liczymy, że przyczyni się do wypracowania wspólnego stanowiska podmiotów i osób zajmujących się ofertą kulturalną w powiecie - do krytycznego podejścia wobec przedstawionej diagnozy, uzgodnienia szans i zagrożeń wynikających z opisanego stanu rzeczy. Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich będzie miała charakter otwarty. Zapoznamy wówczas Państwa z wynikami badań. Część drugą stanowić będzie dyskusja z przedstawicielami podmiotów funkcjonujących na arenie kulturalnej gmin powiatu piaseczyńskiego. Warsztat dla dotychczasowych uczestników badania będzie miał formułę zamkniętą.

Plan spotkania:
I. Część otwarta spotkania:
12.00 - 12.15 Przywitanie gości
12.15 - 13.00 Prezentacja wstępnych wyników badań
II. Część zamknięta dla zaproszonych przedstawicieli podmiotów działających w sferze kultury:
13.15 - 15.15 Dyskusja warsztatowa prowadzona przez trenerkę Klubu Myśli Społecznej Inicjatywy.
autor/źródło: Anna Radiukiewicz - Członkini Zarządu Fundacja Wiedza Lokalna
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje3 listopada 2010, 00:00,

Gala VICTORY and GLORY KickBoxing K-1 Rules Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W imieniu organizatorów, zapraszamy na galę Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules, która odbędzie się 6 listopada 2010 roku w Piasecznie w sali GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20. Początek o godz. 19.00. Będzie to impreza międzynarodowa z udziałem zawodników z czołówki polskiego Kickboxingu, a także gości zaproszonych z Ukrainy i Białorusi. Przewidywane są walki o Pasy Zawodowych Mistrzów Polski full-contact, w których zobaczymy utytułowanych zawodników KS Piaseczno.

Gala Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules

Poza tym, będziemy mogli obejrzeć ciekawe pojedynki rankingowe full-contact i low-kick mężczyzn oraz kobiet. Prawdziwą atrakcją, będzie międzynarodowy turniej na zasadach K-1 rules. Udział najlepszych zawodników piaseczyńskiego klubu oraz zaproszonych zawodników z czołówki polskiego Kickboxingu, to gwarancja świetnego widowiska na bardzo wysokim poziomie sportowym. WSTęP WOLNY. Zapraszamy na galę Victory and Glory Piaseczno 2010.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie