Informacje29 maja 2008, 00:00,

Zaproszenie na I Zawody Wędkarskie RYBKA 2008 Mysiadło

Radni Gminy Lesznowola oraz Klub Wędkarski MYSIAD£O serdecznie zapraszają na I ZAWODY WęDKARSKIE RYBKA 2008, które odbędą się w dniu 31 maja 2008 roku na stawie rekreacyjno - wędkarskim w Mysiadle. Zawody wędkarskie w Mysiadle, mają na celu integrację mieszkańców gminy Lesznowola. Osobą do kontaktu z ramienia organizatora zawodów wędkarskich jest Marcin Kania Radny Gminy Lesznowola, telefon kontaktowy 0694 640 431. Przed sobotnimi zawodami, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów wędkarskich RYBKA: regulamin.pdf Zachęcamy do wzięcia udziału w I Zawodach Wędkarskich RYBKA 2008 w Mysiadle.
autor/źródło: Marcin KANIA - Radny Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl
Tematy:Lesznowola

Informacje29 maja 2008, 00:00,

Warsztat malarski w plenerze Akademia Sztuki Konstancin

Pracownia Plastyczna Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza w ramach Otwartej Akademii Sztuki, na warsztat malarski w plenerze, który odbędzie się w najbliższą sobotę 31 maja 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Tym razem, warsztaty będą polegały na interpretacji rzeczywistości malarstwem olejnym. Spotkanie odbędzie się przy bramie wjazdowej do pałacu w Oborach. Warsztat malarski, poprowadzi plastyk i pedagog Jacek Kaczmarek. Organizatorzy zapewniają niezbędne materiały. Wstęp wolny! Zainteresowane osoby, proszone są o telefoniczne potwierdzenie udziału w plenerze, pod numerem telefonu (022) 754-47-23. Zainteresowanych malarstwem olejnym, zapraszamy na sobotnią przygodę z olejami w naturze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin