Informacje31 maja 2012, 00:00,

Zapraszamy na Szkolny Piknik w Józefosławiu

W sobotę, 2 czerwca 2012 roku w godz. 10.00 - 16.00 na terenie Zespołu Szkół przy ul. Kameralnej w Józefosławiu odbędzie się Piknik Rodzinny. W programie między innymi występy taneczne uczestników szkoły tańca Egurola Dance oraz klubu sportowego Grawitacja. Swoje umiejętności zaprezentują także uczniowie szkoły tańca i baletu Maestro oraz zespół Bartek. Na scenie pojawią się również adepci zajęć teatralnych z piaseczyńskiego Przystanku Kultura.

SZKOLNY PIKNIK W JÓZEFOS£AWIU

Organizatorzy zaprosili do współpracy Tuan Club, który dla wszystkich chętnych poprowadzi sportowe zabawy interaktywne. Szereg atrakcji czeka na najmłodszych. Animacje dla dzieci, a także pokaz iluzjonisty i występ klauna zapewni sala zabaw Urwiski. Gościem specjalnym pikniku będzie Krzysztof Diablo Włodarczyk, który poprowadzi licytację prac plastycznych uczniów szkoły.

SZKOLNY PIKNIK W JÓZEFOS£AWIU

Atrakcją imprezy będzie zawiązanie przez burmistrza Zdzisława Lisa wstążki na łopacie, będącej symbolem zakończenia prac koncepcyjnych i rozpoczęciem przygotowań do rozbudowy szkoły. Piknik uświetnią również swoją obecnością Komendanci: Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Serdecznie zapraszamy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje31 maja 2012, 00:00,

Dzień Dziecka Piknik Sołecki w Marysinie

Sołtys i Rada Sołecka Marysina oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają dzieci sołectwa Marysin razem z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 2 czerwca 2012 roku o godz. 14.00 na plac u zabaw przy ul. Lazurowej. Zaplanowane atrakcje to m.in.: animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, rodzinne grillowanie, malowanie buzi, oraz inne niespodzianki. Zapraszamy!

DZIEń DZIECKA PIKNIK SO£ECKI W MARYSINIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola