Informacje27 września 2012, 00:00,

Zapraszamy na Piknik na 50-lecie OSP w Jeziórku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższą sobotę 29 września 2012 roku o godz. 13:00 odbędą się uroczyste obchody 50-tej rocznicy założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziórku. Program uroczystości przewiduje m. in. mszę św. polową, wręczenia nowego sztandaru jednostce, odsłonięcie tablicy pamiątkowej, wręczenie medali i odznak dla zasłużonych działaczy OSP, piknik strażacki. Organizatorzy zapraszają serdecznie sympatyków straży pożarnej.

Piknik na 50-lecie OSP w Jeziórku
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje27 września 2012, 00:00,

Rok ks. Piotra Skargi aktualność jego przesłania


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie z o. Krzysztofem Ołdakowskim SJ poświęcone ks. Piotrowi Skardze. Prelegent wygłosi konferencję pt. Rok ks. Piotra Skargi - aktualność jego przesłania. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 30 września 2012 roku o godz. 19.30 i odbywa się w ramach Forum Myśli Społecznej. Miejsce spotkania: Dom Parafialny przy kościele św. Anny w Piasecznie (pl. Piłsudskiego 10). Spotkanie poprzedzi Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30.

Rok ks. Piotra Skargi aktualność jego przesłania

Ojciec Ołdakowski był dyrektorem redakcji katolickiej i dziennikarzem radia i telewizji, jest redaktorem naczelnym "Przeglądu Powszechnego", wykładowcą w Kolegium "Bobolanum", autorem m.in. książki: "Nie tacy straszni... czyli dowcipy o jezuitach i nie tylko". W kończącym się Roku Ks. Piotra Skargi przedstawiona zostanie w bardzo interesujący sposób wiedza o charyzmatycznym kaznodziei królewskim, jezuicie, rektorze kolegium wileńskiego.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie