Informacje22 sierpnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na PIECZENIE ZIEMNIAKA w Lesznowoli

Radny, Sołtys, Rada Sołeczka Lesznowoli, Koło Gospodyń Wiejskich, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie integracyjne pod hasłem: PIECZENIE ZIEMNIAKA. Impreza odbędzie się 28 sierpnia 2011 roku o godz. 15.00. Miejsce: teren parku, ul. Dworkowa w Lesznowoli.

PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci, gry i konkurs, wspólne zabawy. Będzie można spróbować pyszne ciasta Koła Gospodyń Wiejskich, a także będzie koncert zespołu Impuls. Nie zabraknie również muzyki do tańca na dechach. Zapraszamy do wspólnego biesiadowania w Lesznowoli.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje13 sierpnia 2011, 00:00,

Obejrzyj film DYM w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

W najbliższą niedzielę 14 sierpnia 2011 roku o godzinie 21.15 odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film DYM. Seanse filmowe w sierpniu rozpoczynają się o godzinie 21.15, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com

FILM DYM SMOKE W PIASECZYńSKIM KINIE PLENEROWYM

Dym Losy bohaterów krzyżują się i splatają choć pozornie niewiele ich łączy. Zbiór fotografii robionych przez sprzedawcę ze sklepu tytoniowego, Auggie'a od lat, każdego dnia o tej samej porze, zmienia życie, cierpiącego po stracie żony, pisarza. Przypadkowe spotkanie z czarnoskórym chłopakiem wciąga obu w krąg jego rodzinnych problemów. Auggie z kolei dowiaduje się niespodziewanie o istnieniu swej córki - narkomanki. Przekazujący pozornie banalne prawdy o świecie, film Wanga jest w istocie, zachwycającym swą bezpretensjonalnością, peanem na rzecz przeżywania każdej, najzwyczajniejszej bodaj chwili codzienności. Najważniejszym bohaterem filmu jest jednak Brooklyn, miejsce gdzie, na marginesie wielkich miraży współczesnego spoleczeństwa, toczy się prawdziwe życie. (...)
Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź do kina plenerowego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno