Informacje29 sierpnia 2009, 00:00,

Zapraszamy na PIECZENIE ZIEMNIAKA w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys, Rada Sołecka Lesznowoli, Radni Gminy Lesznowola oraz Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na spotkanie integracyjne pod hasłem PIECZENIE ZIEMNIAKA w Lesznowoli. Impreza odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2009 roku o godz. 16:00. Miejsce spotkania: teren parku przy ulicy Dworkowej w Lesznowoli. Organizatorzy przewidzieli atrakcje dla dzieci, gry i zabawy, wiejskie jadło Koła Gospodyń Wiejskich, catering Ceregiela, wspólne zabawy, tańce i wspaniała biedaka oraz muzyka do tańca na dechach. Do zobaczenia na wspólnym biesiadowaniu. Zapraszamy na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje29 sierpnia 2009, 00:00,

Obejrzyj film 21 GRAMÓW - Kino Plenerowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia 2009 roku, zostanie wyświetlony kolejny film w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Tym razem, obejrzymy film: 21 GRAMÓW. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21:15, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Wybierając się w filmową podróż z PKP, należy zabrać ze sobą dobry humor, ciepły sweter/bluzę, parasol na wypadek deszczu, bo to nigdy nie wiadomo oraz oczywiście coś na czym można usiąść. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe, oraz cały rozkład jazdy PKP, można przeczytać na stronie: www.pkp-info.blogspot.com


21 gramów tytuł filmu, oznacza różnicę pomiędzy ciężarem właściwym ciała człowieka przed i tuż po śmierci. Wielu ludzi uważa, iż ta różnica - tytułowe 21 gramów - jest ciężarem, jaki posiada dusza. Obraz opowiada o losach trójki bohaterów: Paula, Jacka i Christiany - ich wzajemnych stosunkach, począwszy od przyjaźni, przez miłość, po obsesję i nienawiść... 21 gramów stanowi filmowy zapis całego kalejdoskopu silnych, pierwotnych emocji: strachu i rozpaczy wymieszanych z nadzieją, desperacji, zwątpienia i załamania. Cała trójka, na naszych oczach przechodzi wewnętrzne przeobrażenia, nie jedno czy dwa. W każdej scenie pokazują inne oblicze. (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź w niedzielę na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie