Informacje6 grudnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Siatkowy w Uwielinach

W imieniu Komisji Polityki Społecznej serdecznie zapraszamy mieszkańców, na turniej szóstek w piłce siatkowej dla młodzieży i dorosłych: MIKO£AJKOWY TURNIEJ SIATKOWY. Turniej odbędzie się 10 grudnia 2011 roku w godz. od 14.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej w Uwielinach. Zapisy bezpośrednio przed turniejem lub telefonicznie u Pana Zbigniewa Bulickiego (22) 727 07 72.

MIKO£AJKOWY TURNIEJ SIATKOWY
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje7 grudnia 2011, 00:00,

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz wypieków

Fundacja dla dzieci oraz Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu mają zaszczyt zaprosić na KIERMASZ OZDÓB BOżONARODZENIOWYCH ORAZ WYPIEKÓW ŚWI¡TECZNYCH, który odbędzie się 10 grudnia 2011 roku w godz. od 10:00 do 14:00 w Szkole Podstawowej w Józefosławiu. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na rozwój ŚWIETLICY ARTYSTYCZNO-TERAPEUTYCZNEJ prowadzonej przez naszą Fundację oraz na potrzeby szkoły. Serdecznie zapraszamy!

KIERMASZ OZDOB BOżONARODZENIOWYCH ORAZ WYPIEKOW ŚWI¡TECZNYCH

Atrakcjami kiermaszu będą między innymi:
- możliwość nabycia pięknych, oryginalnych, ręcznie wykonywanych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych: kartek, choinek, świeczników, aniołków, bombek, pierniczków i innych cudności wykonanych przez podopiecznych Fundacji oraz uczniów szkoły,
- skosztowanie słodkich wypieków świątecznych,
- warsztaty florystyczne, na których dorośli i dzieci będą mogli zdobyć i udoskonalić umiejętność tworzenia stroików i bukietów świątecznych,
- warsztaty wykonywania ozdób z masy solnej przeznaczone głównie dla najmłodszych uczestników kiermaszu,
- spotkanie i zdjęcia ze Św. Mikołajem, wspólne zabawy i śpiew,
- kawiarenka,
- piękne pakowanie zakupionych ozdób,
- niespodzianki.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno