Informacje14 listopada 2012, 00:00,

Zapraszamy na koncert solistów, wokalistów i zespołów Przystanku Kultura Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Kultura w Piasecznie serdecznie zaprasza na koncert solistów, wokalistów i zespołów Przystanku Kultura. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 17 listopada 2012 roku o godz. 18.00 w sali Domu Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na sobotni koncert.

koncert solistów, wokalistów i zespołów Przystanku Kultura Piaseczno
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 listopada 2012, 00:00,

Medale na Mistrzostwach Europy Seniorów w Kickboxingu w formule light-contact


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 30 października – 4 listopada 2012 roku odbyły się w Turcji Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu w formule light-contact. Startowało ponad 500 zawodników z 30 państw. Zawodnicy KS X fight Piaseczno zdobyli dwa medale: Dorota Godzina w kat. 55 kg - srebrny, oraz trener Piotr Siegoczyński w kat. 74 kg weteranów - brązowy.

DOROTA GODZINA MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW W KICKBOXINGU W FORMULE LIGHT-CONTACT

Dorota Godzina miała wyczerpującą drogę do finału - w ćwierćfinale pokonała po trudnym pojedynku aktualną v-ce Mistrzynię Świata z Anglii, jeszcze bardziej wymagającą przeciwniczką okazała się Rosjanka – do ostatnich sekund trwała walka o zwycięstwo a o wyniku walki przeważył ostry atak naszej zawodniczki na 5 sekund przed gongiem. W finale Dorota minimalnie uległa wielokrotnej Mistrzyni Świata light contact z Ukrainy. Choć sędziowie przyznali zwycięstwo Ukraince wielu komentatorów podkreślało remisowy przebieg pojedynku.

Trener Piotr Siegoczyński nie zdołał obronić tytułu Mistrza Europy wywalczonego 2 lata temu w Baku. W półfinale zmierzył się z zawodnikiem z Belgii. Piotr kontrolował pojedynek i cały czas utrzymywał 3, 4 punktową przewagę. Na minutę przed końcem walki trener zwichnął prawy bark i po wstawieniu zdecydował się kontynuować pojedynek jedną ręką. Belg ruszył do zdecydowanego natarcia i udało mu się doprowadzić u dwóch sędziów do remisu. Sędziowie ci dali wskazanie na Belga, u trzeciego sędziego trener zwyciężył 4 punktami. Był to już 19 medal wywalczony przez trenera Piotra Siegoczyńskiego na imprezie rangi Mistrzowskiej – trener był do tej pory 6 razy Mistrzem Świata, 7 razy Mistrzem Europy, 2 razy v-ce Mistrzem Świata oraz zdobył 3 brązowe medale Mistrzostw Europy i jeden Mistrzostw Świata.

Gratulujemy i czekamy na kolejną odsłonę Mistrzostw Europy tym razem w formułach full-contact i pointfighting, które już za miesiąc w Rumunii.
autor/źródło: Piaseczyński Klub Kick-Boxingu KS X Fight - www.kbpiaseczno.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie