Informacje13 września 2010, 00:00,

Zapraszamy na koncert muzyki Chopina w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Proboszcz parafii św. Mikołaja w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na: KONCERT MUZYKI CHOPINA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 września 2010 o godz.19.00 (po wieczornej mszy św.) w kościele św. Mikołaja w Tarczynie. Koncert dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy do Tarczyna.

KONCERT MUZYKI CHOPINA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje14 września 2010, 00:00,

18 września zapraszamy na Piknik Jesienny w Józefosławiu

Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów oraz Rady Sołeckie Julianowa i Józefosławia serdecznie zapraszają w sobotę 18 września 2010 roku na PIKNIK JESIENNY, który poświęcony będzie przede wszystkim czystości, propagując sprzątnięcie najbliższej okolicy w ramach akcji Sprzątanie Świata. Sprzątanie tego dnia w godz. 11.00 – 13.00. Worki i rękawice czekają w miejscu pikniku od godz. 11.00, a dla najbardziej skutecznych zbieraczy, organizatorzy przewidzieli nagrody. Miejsce pikniku to jedyny ucywilizowany odcinek ulicy Cyraneczki (pomiędzy ul. Julianowską a Wilanowską).

Piknik  Jesienny w Józefosławiu

Piknik rozpocznie się o godzinie 13.00 intraktywnym programem dla dzieci p.n. Wesoła Kompania Berniego. Blisko dwumetrowa żywa maskotka w sposób zabawny i śpiewający spróbuje wpoić dziatwie m.in. zasady zachowania czystości i bezpieczeństwa.
14.10 śpiewanie szant i piosenek żeglarskich z charyzmatycznym Piotrem Fajerem Iwańczukiem.
16.20 harcerze z Harcerskiej Grupy Ratownictwa Medycznego z Piaseczna pokażą jak udzielać pierwszej pomocy.
16.50 zaskoczą nas swą wirtuozerią Ścierański & Maseli & Kuczyński trio, specjaliści od electric world music, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród.
18.00 zachwycimy się rockowymi hitami wszechczasów w wykonaniu wspaniałego zespołu Sticky Fingers- live music band.
19.10 wystąpi rewelacyjna młodzieżowa formacja tańca sportowego Bartek z Góry Kalwarii.
Gorący finał jesiennego pikniku Józefosławia i Julianowa planujemy tuż przed godziną 20.00, kiedy rozgrzeje nas mistyczny spektakl Teatru Ognia Płonące Anioły. Podczas trwania imprezy będą także konkursy z nagrodami dla dzieci i dla dorosłych, dmuchane zamki, catering i inne atrakcje. Zapraszamy i zapewniamy wspaniałą zabawę.
autor/źródło: Hanna Krzyżewska - Stowarzyszenie "Nasz Józefosław i Julianów"