Informacje23 września 2010, 00:00,

Zapraszamy na koncert Golec uOrkiestra w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają na koncert Golec uOrkiestra w Konstancinie, który odbędzie się w sobotę 25 września 2010 roku o godz.19.00 w Amfiteatrze, Park Zdrojowy. zapraszamy na koncert grupy muzycznej słynącej z przebojów takich jak: Ściernisko, Crazy is my life, Pieniądze to nie wszystko. Publika, która skorzysta z zaproszenia ma zagwarantowaną dobrą zabawę. Zapraszamy do Konstancina.


Golec uOrkiestra. Pomysł łączenia muzyki góralskiej z muzyką jazzową, popową, rock-and-roll'ową zrodził się podczas spotkań i wspólnego muzykowania z przyjaciółmi. Wszyscy członkowie zespołu są góralami "z krwi i kości" - doskonale grają i śpiewają. Pierwsze koncerty miały miejsce na przeróżnych imprezach: od świąt kościelnych, państwowych po granie w klubach, galeriach, festiwalach etc. Więcej informacji na temat zespołu Golec uOrkiestra, można znaleźć na stronie internetowej: www.golec.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje23 września 2010, 00:00,

Impreza taneczna na KONIEC LATA w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Tawerna żeglarska Keja zapraszają mieszkańców na zabawę taneczną KONIEC LATA, która odbędzie się na dechach OSP w Górze Kalwarii. Zabawa odbędzie się w piątek 24 września 2010 roku, na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii. W muzyczne klimaty wprowadzi przybyłych DJ Robert. Od godziny 16.00 na dzieci, czekać będzie wielki plac zabaw. Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

Koniec lata w Górze Kalwarii
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie