Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Zapraszamy na kiermasz świąteczny Szkolna £awka w Nowej Iwicznej - pomoc Dla Alicji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 grudnia 2012 roku w godz. 10.00 - 14.00 w (ZSP Nowa Iwiczna) odbędzie się Kiermasz świąteczny Szkolna £awka - dzieci będą wymieniały i sprzedawały różności, w tym świąteczne precjoza wykonane na Konkurs Ozdób Choinkowych, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w czasie Kiermaszu. Zapraszamy do Zespołu Szkół Publicznych (parking przy ul. Krasickiego / Szkolna). Podczas Kiermaszu będzie można dokonać wpłaty na rzecz leczenia ALI - czteroletniej mieszkanki Nowej Iwicznej chorej na chorobę nowotworową (czynna filia Banku Spółdzielczego, wpłaty bez prowizji). O 14.15 zapraszamy na teatrzyk Elfowe zamieszanie.

KIERMASZ ŚWI¡TECZNY SZKOLNA £AWKA NOWA IWICZNA

W tych samych godzinach (Parking przy ul. Krasickiego/Szkolnej, godz. 10.00 - 14.00) odbędzie się zbiórka surowców wtórnych: wielko-gabaryty, makulatura, złom, elektro-śmieci, butelki PET, odzież używana). Na Kiermasz, do wspierania małej Ali oraz zbiórkę surowców wtórnych zapraszają: Rada Rodziców ZSP, Rada Sołecka, Radni oraz Sołtys Nowej Iwicznej. Więcej informacji na temat Ali, można przeczytać na stronie internetowej: www.dla-alicji.pl

Justyńska Alicja
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Wizyta Świętego Mikołaja - Bajkowa Niedziela z aktorami z Teatru Wariacja w Słomczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na Bajkową Niedzielę, podczas które zaprezentowana zostanie bajka: Wizyta Świętego Mikołaja. Przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Wariacja, będzie można obejrzeć 8 grudnia 2012 roku o godz. 16.00, w Domu Ludowym w Słomczynie. Wstęp wolny. Wizyta Świętego Mikołaja to zabawna bajka świąteczna z atrakcjami dla dzieci. Zapraszamy do Słomczyna!

WIZYTA ŚWIęTEGO MIKO£AJA TEATR WARIACJA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie