Informacje7 grudnia 2012, 00:00,

Zapraszamy na Happening Mikołajkowy Fundacji Pomóż Dorosnąć na Rynek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fundacja Pomóż Dorosnąć, Centrum Kultury w Piasecznie, uczniowie piaseczyńskich szkół, wolontariusze z Auchan Polska oraz z Coca Cola Company zapraszają wszystkich mieszkańców (małych i dużyc), na Happening Mikołajkowy Fundacji Pomóż Dorosnąć. Mikołajki odbędą się 9 grudnia 2012 roku o godz. 12.00 na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

HAPPENING MIKO£AJKOWY FUNDACJI POMÓż DOROSN¡ć NA RYNKU W PIASECZNIE

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in.: drobne prezenty dla każdego dziecka, zabawy, konkursy o tematyce świątecznej, pisanie listów do Świętego Mikołaja, kiermasze świątecznych rozmaitości, w tym uroczych EkoBombek wykonanych przez małych mieszkańców Piaseczna (EKOBOMBKA). Szczególnie pyszny będzie kiermasz ciast połączony z Kawiarenką Mikołajkową, gdzie będzie można skosztować wspaniałej Herbatki Zimowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 grudnia 2012, 00:00,

Wystawa fotografii Tomasza Tomaszewskiego pt.: To czym najczęściej się nie zajmuję


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Galeria Steel Forest i Stara Papiernia w Konstancinie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Tomaszewskiego pt.: TO CZYM NAJCZęŚCIEJ SIę NIE ZAJMUJę, oraz na spotkanie i rozmowy o sztuce z autorem i Małgorzatą Niezabitowską. Wernisaź odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godz. 17.30 w Kawiarni Papieróffka w Starej Papierni, przy Al. Wojska Polskiego 3 w Konstancinie. Zapraszamy na wstawę fotografii Tomasza Tomaszewskiego.

WYSTAWA FOTOGRAFII TOMASZA TOMASZEWSKIEGO TO CZYM NAJCZęŚCIEJ SIę NIE ZAJMUJę

Tomasz Tomaszewski to członek Związku Polskich Artystów Fotografików, agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji Image Collection w Waszyngtonie oraz American Society of Magazine Photographers. Zajmuje się fotografią prasową, publikował swoje zdjęcia zarówno w najważniejszych pismach polskich jak i w największych magazynach zagranicznych, między innymi: Stern, Paris Match, GEO, New York Times, Time, Fortune, Vogue, Die Zeit, Elle. Wydał kilka książek autorskich: Ostatni - Współcześni żydzi Polscy (tekst Małgorzata Niezabitowska), W poszukiwaniu Ameryki (tekst Małgorzata Niezabitowska), Cyganie Polscy (tekst Jerzy Ficowski), W Centrum, Niezwykła Hiszpania oraz ilustrował swoimi pracami kilkanaście prac zbiorowych. Autor wielu wystaw indywidualnych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Japonii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Niemczech, Polsce i na Madagaskarze.

Tomasz Tomaszewski

Tomaszewski to laureat polskich oraz międzynarodowych nagród fotograficznych. Od dwudziestu lat współpracuje z magazynem National Geographic, w którym opublikował 18. esejów fotograficznych, a od roku 1999 jest głównym konsultantem jego polskiej edycji. Uczy fotografii w Polsce, USA, Niemczech i we Włoszech. Cechą charakterystyczną twórczości Tomasza Tomaszewskiego jest wyjątkowa przenikliwość i umiejętność obserwacji, która nie dopuszcza kompromisów, ale w której zawsze ujawnia się wielka życzliwość do portretowanych ludzi i do napotkanej rzeczywistości. Taki subtelny i humanistyczny sposób przedstawienia mocnych tematów i wydarzeń jest coraz mniej popularny wśród fotoreporterów prasowych, dlatego jako jeden z nielicznych współczesnych polskich fotografów, wpisywany jest do panteonu nazwisk reprezentujących długą tradycję fotoreportażu humanistycznego. Więcej informacji, moża znaleźć na stronie internetowej: www.tomasztomaszewski.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie