Informacje12 czerwca 2011, 00:00,

Zapraszamy na FESTIWAL WIELU KULTUR w Piasecznie

Informujemy, że dziś 12 czerwca 2011 roku o godz. 19.30 w sali widowiskowej domu parafialnego, przy kościele św. Anny w Piasecznie (pl. Piłsudskiego 10), odbędzie się Festiwal Wielu Kultur. Na widowisko zaprasza Andrzej Gołębiewski wraz z zespołami Teatru Tańca Szansa oraz Krzesany Art. Styl. Wstęp wolny!

FESTIWAL WIELU KULTUR

Podczas wystepu, zaprezentowane zostaną premierowe choreografie narodowe, charakterystyczne, tańca współczesnego i towarzyskiego w stylizacji scenicznej. Ponadto przedstawiona zostania kultura: egipska, argentyńska, węgierska, żydowska i hiszpańska. Serdecznie zapraszamy na Festiwal Wielu Kultur.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 czerwca 2011, 00:00,

PIASKOWNICA - sztuka teatralna Michała Walczaka

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na sztukę teatralną Michała Walczaka: PIASKOWNICA, w reż. Ewy Cielesz. Sztukę będzie można obejrzeć 14 czerwca 2011 roku o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do Piaskownicy.

PIASKOWNICA SZTUKA TEATRALNA MICHA£A WALCZAKA

W 2001 roku Michał Walczak za utwór PIASKOWNICA, otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie dramaturgicznym My na progu nowego wieku. Wzruszająca opowieść o dojrzewaniu emocjonalnym i rodzącym się uczuciu dwojga młodych ludzi balansujących na pograniczu świata zabawy i pierwszych dorosłych doświadczeń. Scenariusz - Miachał Walczak, reżyseria - Ewa Cielesz. Wystąpują: Jakub Guszkowski - Protazek, Anna Cielesz - Miłka. Oprator muzyki i światła: Paweł Pocztarski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna