Informacje28 maja 2011, 00:00,

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Klubie Pistacja w Piskórkce

Klub Pistacja w Piskórce zaprasza 29 maja 2011 roku na Dzień Dziecka w Piskórce. Podczas imprezy zaplanowano m.in. ognisko oraz piknik, indiańską zabawę i inne atrakcje, nie tylko dla dzieci… Miejsce: Klub Pistacja przy ul. Głównej 57, Piskórka. Więcej informacji na stronie internetowej Klubu Pistacja: www.pistacja.net
Dzień Dziecka w Klubie Piastacja Piskórka
Szalona indiańska zabawa (godz. 14.00) tańce, zawody i szukanie skarbu, zdjęcie na indiańskim koniu. Ognisko i piknik. Próbna lekcja zumby gratis (godz. 13.00). Kiermasz biżuterii (godz.12.00-17.00) kiedy dzieci bawią się w Indian, Panie i Panów zapraszamy na kiermasz unikalnej, ręcznie robionej biżuterii. "W każdej wykonaywanej czynności można odkryc pasje. My odnajdujemy ją zawsze, gdy spod naszych rąk wychodzi nowa rzecz, w którą wkładamy kawałek sibie, odrobinę serca by dać je Tobie". ... tak mówią artyści o swoich dziełach, które chcieliby Państwu przedstawić.

Polecane dla Ciebie

Informacje26 maja 2011, 00:00,

28 maja Bieg Śniadaniowy z okazji Dnia Ziemi w Piasecznie

Stowarzyszenie Kondycja serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na Śniadaniowy Bieg z okazji Dnia Ziemi. Bieg na dystansie Mili Olimpijskiej - 2195 m, odbędzie się w najbliższą sobotę 28 maja 2011 roku o godz. 11 00 w Parku Miejskim w Piasecznie, oraz na stadionie tuż obok Starostwa Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej. Impreza jest otwarta dla wszystkich, udział jest całkowicie bezpłatny (nie ma wpisowego), za to wszyscy, którzy przebiegną zadany dystans (mila olimpijska 2195 m dla początkujących lub 5 km dla bardziej zaawansowanych), organizatorzy zaproszą na wspólne śniadanie.

Bieg Śniadaniowy z okazji Dnia Ziemi w Piasecznie

Zachęcamy tych, co już biegają i tych co dopiero zamierzają zacząć. Rozgrzewka i wspólne bieganie pod okiem profesjonalnych trenerów Stowarzyszenia Kondycja. Więcej informacji, można przeczytać na stronie organizatorów: www.abckondycja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno