Informacje30 maja 2011, 00:00,

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Zawrotnicy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy w środę 1 czerwca 2011 roku wszystkie pociechy wraz z rodzicami! Dla mniejszych i większych łakomczuchów, przygotujemy specjalne dania! Wszystkie dzieci tego dnia dostają darmowe lody do każdego dziecicego obiadu!

Dzień Dziecka w Zawrotnicy w Piasecznie

ZAPRASZAMY RÓWNIEż W WEEKEND 4-5 CZERWCA! Dla mniejszych i większych łakomczuchów, przygotujemy specjalne dania! Wszystkie dzieci dostają darmowe ciasteczka, cukierki i lizaki! Czeka na was wiele ciekawych atrakcji! Baloniki, gry, zabawy. Oprócz tego przewidziano: przejazdy kolejką do modelarni, malowanie buzi i darmowe lody do każdego dziecięcego obiadu. Zapraszamy! Restauracja Zawrotnica ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego), Piaseczno. Do zobaczenia.
autor/źródło: Dorota Swynynka - Restauracja Zawrotnica - www.zawrotnica.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje31 maja 2011, 00:00,

Namibia z dziećmi przez pustynię i busz - Klub Podróżnika


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Podróżnika serdecznie zaprasza na spotkanie i pokaz multimedialny Anny i Krzysztofa Kobusów: Namibia - z dziećmi przez pustynię i busz. Zaproszeni podróżnicy opowiedzą nam o podróży do Namibii wraz ze swoimi dziećmi, a także podzielą się wiedzą, jak bezpiecznie podróżować z naszymi pociechami. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 31 maja 2011 roku o godzinie 19.00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna.

Namibia z dziećmi przez pustynię i busz

Pełnometrażowy pokaz o naszej wyprawie do Namibii. Przemierzyliśmy ten piękny kraj wzdłuż i wszerz pokonując tytułowe 9000km. Odwiedziliśmy najpiękniejsze wydmy świata, plemiona Himba i Buszmenów, przejechaliśmy Wybrzeżem Szkieletowym, tropiliśmy zwierzęta w Etoszy…

Namibia z dziećmi przez pustynię i busz
autor/źródło: Olek Ryszka - Konstanciński Dom Kultury

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie