Informacje20 października 2011, 00:00,

Zapraszamy na DKK - Dyskusyjny Klub Książki Konstancin

20 października 2011 roku o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy mieszkańców, na spotkanie Klubu Ksiażki w Konstancinie. Na spotkaniu DKK, odbędzie się rozmowa o książce Janusza Głowackiego Z G£OWY. Spotkanie odbędzie się w KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy!

DKK - Dyskusyjny Klub Książki Konstancin

Janusz Głowacki Z G£OWY: barwna autobiografia słynnego felietonisty, powieściopisarza i dramaturga. O swoim ciekawym życiu mistrz anegdoty opowiada w krótkich, zwartych epizodach, z ogromnym poczuciem humoru, ale i z bezlitosnym dystansem - do siebie i innych. Dziesiątki historyjek z rodzinnego PRL-u i Nowego Jorku, w którym mieszka od lat, powodują, że od lektury trudno się oderwać. Kapitalny porter artysty, jego wrogów i znanych przyjaciół na burzliwym tle ostatniego czterdziestolecia.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje21 października 2011, 00:00,

23 października Poranek Bajkowy w Wólce Kosowskiej

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Niedzielny Poranek Bajkowy, który odbędzie się 23 października 2011 roku o godz. 11.00, w filii GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23. Wstęp wolny. Odbędzie się spotkanie z Anną i Kondradem Materna, oraz Parasolkowe Bajeczki Agnieszki Lis. Po występach Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i dorosłych na Kiermasz Książki Przeczytanej.

PORANEK BAJKOWY W WÓLCE KOSOWSKIEJ
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola