Informacje15 marca 2017, 20:59,

Zapraszamy na debatę społeczną w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już w najbliższy czwartek w Klubie Seniora w Zalesiu Górnym odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna. Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Kokoszka oraz kierownik posterunku asp. szt. Robert Walos zapraszają mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Kokoszka oraz kierownik Posterunku Policji w Zalesiu Górnym asp. szt. Robert Walos zapraszają mieszkańców na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się w dniu 16 marca br., o godzinie 14.00 w Klubie Seniora w Zalesiu Górnym. Serdecznie zapraszamy!

Tematem trzeciego już w tym roku spotkania na terenie powiatu, będą tym razem problemy mieszkańców Zalesia Górnego zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie insp. Roberta Kokoszki oraz kierownika Posterunku Policji w Zalesiu Górnym serdecznie zapraszamy mieszkańców Zalesia Górnego do wzięcia udziału w debacie.

Spotykamy się w dniu 16 marca br., o godzinie 14.00 w Klubie Seniora.
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2017, 19:00,

Skrzyneczka z bukowego drewna - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy widzów na premierę spektaklu Skrzyneczka z bukowego drewna, którą będzie można obejrzeć 23 marca 2017 roku o godz. 19:00 w sali Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektaklu Teatru CHACHAHIHIHEHE.

SKRZYNECZKA Z BUKOWEGO DREWNA - TEATR CHACHAHIHIHEHE PIASECZNO

Scenariusz sztuki powstał według opowiadania „Zaczarowana skrzynka” Jerzego Ficowskiego – jednej z baśni cygańskich. Młody Cygan Bachtało wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje szczęście, zabiera z sobą skrzyneczkę z bukowego drewna, którą przed wielu laty podarowała jego matce drzewna Matuja.

Spektakl wyreżyserowała Ewa Kłujszo. Aktorka, reżyser, dramaturg, od 30 lat związana z Centrum Kultury, wielokrotnie nagradzana za pracę pedagogiczną, uhonorowana wraz ze swoimi teatrami wieloma nagrodami na krajowych festiwalach teatralnych. W swojej pracy kładzie nacisk na wszechstronny rozwój uczestników, w przyjaznej, serdecznej atmosferze. Bawiąc uczy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie