Informacje4 stycznia 2012, 00:00,

ZAPRASZAMY NA 20. FINA£ WOŚP W PIASECZNIE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na imprezy związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Piasecznie. W tym roku zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń ratujących życie wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Hasło przewodnie XX finału brzmi: Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko. Przez cały dzień finału 170 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze na ulicach gminy Piaseczno, w dużych marketach oraz podczas imprez przygotowanych w związku z finałem.

20. FINA£ WOŚP W PIASECZNIE

Spot reklamowy XX Finału WOŚP w Piasecznie:

W tym roku główny koncert odbędzie się na parkingu przy ul. Sierakowskiego (obok urzędu miasta). Gwiazdami piaseczyńskiego finału będą GOYA oraz MALEO REAGGAE ROCKERS. Jako support wystąpi zespół MANAUS, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia twórczości. O godz. 20.00, tradycyjnie już, niebo nad Piasecznem rozświetli wspaniały pokaz fajerwerków, przygotowany przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. W dniach poprzedzających finał również będzie się dużo działo. W piątek odbędzie się Świeczowisko-Wośpowisko a w weekend zapraszamy na różnorodne spektakle.

PROGRAM XX FINA£U WOŚP W PIASECZNIE:

6 stycznia godz. 19.00 – Świeczowisko – Wośpowisko, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49
7 stycznia godz. 18.00 – Spektakl „Wyprawa Profesora Gąbki” połączone siły teatrów Domu Kultury w Piasecznie oraz uczestników warsztatów artystycznych, sala Liceum Ogólnokształcącego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 17
8 stycznia godz. 14.30, 16.00 - Spektakle dla dzieci „Bajka Świąteczna” Teatr „Projekt 72” i zespól wokalny „Szkoły Marzeń”, Teatr Rodziców - Przedszkole „Fantazja”, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49
8 stycznia godz.17.00 - 21.30 - KONCERT FINA£OWY
17.00 - MANAUS
18.30 - GOYA
20.00 - Światełko do Nieba – pokaz sztucznych ogni
20.15 - MALEO REAGGAE ROCKERS Parking Miejski ul. Sierakowskiego w Piasecznie

autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 stycznia 2012, 00:00,

Zapraszamy na 20. Finał WOŚP w Konstancinie-Jeziornie

8 stycznia 2012 roku Gmina Konstancin-Jeziorna zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pieniądze, jakie uda się zebrać podczas finału, zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych, chorych na cukrzycę. O godz. 9.30 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej siatkówki kobiet i mężczyzn. Atrakcji nie zabraknie też na torze kartingowym Kart Arena w Szymanowie, gdzie o godz. 15.30 startuje zabawa z gwiazdami. Finał akcji zaplanowano na godz. 16. Na scenie, która stanie na miejskim targowisku wystąpią zespoły m.in. Adson, GraVitacja, Forbidden District oraz True

20. FINA£ WOŚP W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Analog Sound. O godz. 17.00 będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu chóru uczniowskiego z Zespołu Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie. Ponadto zobaczymy widowiskowy pokaz capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki, połączonej z akrobatyką, muzyką i tańcem. Między występami przewidziano loterie fantowe, a punktualnie o godz. 20.00 rozbłyśnie światełko do nieba. Na zakończenie całodziennej imprezy wystąpi gwiazda wieczoru - warszawski zespół Mute.

PROGRAM XX FINA£U WOŚP W KONSTANCINIE:

TARGOWISKO - SCENA G£ÓWNA
16.00 Otwarcie imprezy - prowadzący Szymon Ziemski
16.10 Adson i GraVitacja
16.35 Fixer
17.00 Kolędy w wykonaniu chóru uczniowskiego ZS nr 1 w Konstancinie-Jeziornie (pod kierunkiem Iwony Manisty-Kutryś)
17.20 Loteria
17.30 Grupa musicalowa pod kierunkiem Miszy Hairulina (piosenki z musicalu Tugeder)-KDK
18.00 Sekcja muzyczna pod kierunkiem Wojciecha Steca. Wystąpią: Wojciech Stec, Karina Mrówka, Kaja i Kamila Wilczyńskie - KDK
18.20 Forbidden District (koncert i niespodzianka artystyczna)
18.40 Loteria
18.50 DJ Green Rose