Informacje2 czerwca 2011, 00:00,

Zapraszamy mieszkańców na Festyn Rodzinny w Czaplinku

Zapraszamy mieszkańców na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2011 roku, w godz. 14.00 - 22.00. Miejsce: teren Szkoły Podstawowej w Czaplinku. W programie: występy szkolnych zespołów tanecznych i artystycznych, aukcja prac wykonanych przez dzieci, występ zespołu Brześcianki, gość wieczoru Robert Osam, zabawa taneczna, oraz rodzinne rozgrywki sportowe, park rozrywki, animacje i warsztaty dla dzieci, grill, kawiarenka, pokazy strażackie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje31 maja 2011, 00:00,

Dzień Dziecka na torze gokartowym Kart Arena Szymanów

1 czerwca 2011 roku wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z licznych promocji na torze kartingowym Kart Arena. Każdy, kto mierzy nie mniej niż ok. 130 cm wzrostu może poczuć namiastkę najszybszego sportu świata! Zapraszamy do skorzystania z promocji trzech jazd w cenie dwóch. Dodatkowo każdy maluch będzie miał okazję wylosować nagrodę w wielkiej loterii, a na pięciu najszybszych czekają koszulki z limitowanej edycji Kart Arena! Do zobaczenia na torze!

Dzień Dziecka na torze gokartowym Kart Arena Szymanów
autor/źródło: Kart Arena w Szymanowie - www.kartarena.pl