Informacje8 września 2008, 00:00,

Zapraszamy do Pracowni Artystycznej w Zalesiu Górnym

Pracownia Artystyczna w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na zajęcia z rysunku i malarstwa. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i środy w godz. 17:00-19:30 kulturalny wtorek, kulturalna środa. W ramach zajęć wizyta w galerii lub muzeum, zwiedzanie wystawy połączone z wykładem. Pierwsze zajęcia od października 2008 roku. Zapisy na zajęcia, należy przesyłać, zgłaszać telefonicznie do 10 lub 12 września, można będzie to uczynić osobiście podczas zebrania. Pracownia Artystyczna informuje, że jedna grupa, może na każdych zajęciach liczyć maksymalnie 7 osób.

Pracownia Artystyczna w Zalesiu Górnym, zaprasza na spotkanie organizacyjne w dniu 12 września 2008 roku o godzinie 18:30 do pracowni przy ul. Leśnej 14a w Zalesiu Górnym. Podczas spotkania omówiona zostanie propozycja programu zajęć w sezonie 2008/2009, ustalenie dogodnych terminów zajęć oraz omówione zostaną terminy i formy płatności za zajęcia. Zapraszamy do Pracowni Artystycznej w Zalesiu Górnym. Osoba kontaktowa: Aleksandra Sieradzka, tel.: 507-349-100, mail: saleksandra1@wp.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 września 2009, 00:00,

Sprzedam działkę bezpośrednio 1046m2 Henryków Urocze

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1046m2, położoną w malowniczej miejscowości Henryków-Urocze (gmina Piaseczno). 10 km od centrum Piaseczna oraz 5 km od Alei Krakowskiej. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i piękno natury. Działka budowlana jest w kształcie prostokąta o wymiarach 27,25m x 38,40m - przyległa dłuższym bokiem do drogi. Media są w ulicy: prąd, woda, gaz.

Sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio 1046m2 Henryków UroczeSprzedam działkę budowlaną bezpośrednio 1046m2 Henryków Urocze
kliknij, aby powiększyć zdjęcia działki w Henryków Urocze

Działka, objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W okolicy są domy jednorodzinne, blisko komunikacja, oraz sklep. W sąsiedniej miejscowości Złotokłos: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, poczta, placówki handlowe, kawiarnia, kościół, komunikacja. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia działki w Henryków Urocze

W tej okolicy można się zakochać! Przekonaj się o tym osobiście. Zadzwoń i umów się na obejrzenie działki. Polecam!

Położenie miejscowości Henryków Urocze względem PiasecznaPołożenie działki w miejscowości Henryków Urocze
kliknij, aby powiększyć zdjęcia mapy Henryków Urocze

OG£OSZENIE NIEAKTUALNE !!!