Informacje14 marca 2016, 06:00,

Zamknięcie wiaduktu przy Alei Kalin

W związku z modernizacją linii kolejowej w poniedziałek 14 marca generalny wykonawca zamyka wiadukt drogowy w Alei Kalin.

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU PRZY ALEI KALIN

Dotychczasowy przejazd będzie rozebrany i zbudowany zostanie nowy wiadukt dostosowany do potrzeb modernizowanej linii kolejowej nr 8 na odcinku Warszawa Okęcie – Czachówek Południowy. Prace realizowane przez generalnego wykonawcę Trakcja PRKiI S.A potrwać mają ok. 6 miesięcy, ich zakończenie planuje się na wrzesień.

- Zdajemy sobie sprawę jak dużą niedogodnością będzie ta inwestycja dla okolicznych mieszkańców, dlatego na bieżąco będziemy informować o terminach i zakresie utrudnień w związku z modernizacją linii kolejowej Warszawa-Radom – informuje Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU PRZY ALEI KALIN

Niestety remont skomplikował wcześniejsze ustalenia w zakresie współpracy Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 2 wynikające z realizowanej właśnie przebudowy „Krauzówki”. Dlatego też Burmistrz zdecydował o uruchomieniu transportu dla uczniów, których te niedogodności będą dotyczyć. Od maja uczniowie SP tymczasowo przeniesieni do budynku gimnazjum będą w zorganizowany sposób przewożeni pomiędzy budynkami. Szczegóły zostały zaplanowane i omówione z Wicedyrektorem Szkoły p. Barbarą Ignaczak.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje17 marca 2016, 06:00,

Konkurs na kartkę wielkanocną

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno ogłasza konkurs na kartkę wielkanocną. Prace przyjmujemy do 18 marca 2016 roku. Zapraszamy do udziału w konkursie!

KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ