Informacje9 sierpnia 2016, 08:00,

Zamknięcie ul. Lipowej w Głoskowie

W dniach 9 - 12 sierpnia 2016 roku z powodu remontu zamknięta będzie dla ruchu ul. Lipowa w Głoskowie, na odcinku od Szkolnej do Asfaltowej. Objazd ulicami: Asfaltową, Gościniec, Rybną lub Zieloną, Radnych, Millenium. Za utrudnienia przepraszamy.

ZAMKNIĘCIE UL. LIPOWEJ W GŁOSKOWIE

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Informacje10 września 2016, 10:00,

Bieg Frog Race w Żabieńcu 2016

Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zapraszają wszystkich miłośników biegania na najbardziej skoczną imprezę sportową w Polsce p.n. "Frog Race", która odbędzie się w sobotę 10 września 2016 roku w lasach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Żabieńcu koło Piaseczna.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Tak jak w latach poprzednich do Waszej dyspozycji oddajemy trasy biegowe o różnych dystansach: 10 km - bieg główny, 5 km - bieg rekreacyjny, 100 m - 1000 m biegi dla dzieci. W swojej kategorii wystartują również zwolennicy nordic walking na 5 km.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Zapewniamy ciekawe nagrody, atrakcje dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych dreszczyk sportowych emocji. Będziemy rywalizować i piknikować rodzinnie na rekreacyjnym obiekcie "Zimne Doły" w przepięknym Paku Krajobrazowym oddalonym tylko 20 km od centrum Warszawy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zapraszamy, bądźcie z nami! Zapisy na Frog Race: www.kondycja.com.pl/startmeta/